Календар - незамінний атрибут сучасного життя. Якщо ви вирішите календар купити, зможете легко планувати справи. Адже він являє собою спеціальну книжку/таблицю, в якій 365/366 днів у році розподілені на місяці та тижні. Ви просто дивитися у календар та бачите, якому числу відповідає який день тижня. Також завжди знаєте, який сьогодні день.

Як вибрати календар настінний або інший?

Головна відмінність будь-якого календаря - зручність. Саме тому інтернет-магазин Стікер пропонує вам вибрати один із варіантів, які представлені на цій сторінці.

На що звернути увагу, якщо ви вирішили придбати календар? Основних 3 критерію вибору:

  • Вид. У нас можна вибрати календар настінний. Також в асортименті представлений інший вид, тому ви без проблем зможете придбати настільний календар. Все залежить від ваших побажань: якщо зручно стежити за датами, заглядаючи до компактного варіанту календаря на робочому столі - гарно. Якщо ж цей аксесуар явно заважає працювати і займає забагато простору біля комп'ютера, ноутбука або просто на журнальному столику, тоді краще віддати перевагу іншому - тобто не настільний календар купити, а настінний.
  • Розмір. Купуючи один із перерахованих вище видів календарів, ви повинні враховувати, габарити. Наприклад, невеликі календарі - 210*100мм, відмінно пасують до будь-якого столика. Тоді як більші моделі - навряд чи.
  • Дизайн. Більшість людей, напевно, віддадуть перевагу класиці – захочуть купити календар настінний. Але придивіться до більш цікавих варіантів - наприклад, до «Кота інжиру». За допомогою такого календаря можна не просто гарно планувати майбутнє і завжди пам'ятати про важливі події. Але і робити кожен день особливим: на аркушах (наприклад, це 5 грудня) - малюйте, створюйте аплікації тощо.

Де купити календар?

Сьогодні, у 21 столітті, набагато комфортніше здійснювати покупки онлайн. Саме тому інтернет-магазин Стікер - ідеальне місце для канцелярського шопінгу. Тут вартість календаря буде набагато нижчою, ніж в інших магазинах. Більш того, ви отримаєте:

  1. Якісний товар: цифри - чіткі, пружини та інші елементи зроблені на тверду п'ятірочку.
  2. Зовні привабливий. Велика кількість дизайнів: із пейзажами, малюнками-абстракціями, тваринами тощо.
  3. Зручний у використанні. Незважаючи що календар купити можна достатньо дешево, товар укомплектований пересувними «віконцями», пружинами.

Швидше за покупками до інтернет-магазину Стікер!

Календарі

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)