Рапідограф представляє собою обладнання для виконання точних креслень. Всередині цієї ручки знаходиться мініатюрна голка, яка і здійснює точне постачання чорнил. Таку ручку використовують для створення важливих креслень, малюнків архітектори, картографи, інженери, дизайнери, ціна товару залежить від конкретних технічних параметрів.

Найпоширеніші типи рапідографів

Всі сучасні рапідографи або капілярні ручки, представлені в нашому інтернет-магазині різняться:

  1. Виробником;
  2. Товщиною лінії письма (0,25-0,5 мм);
  3. Матеріалом, кольором та дизайном корпуса;
  4. Кольором чорнил.

На сьогоднішній день всі вироби класифікують, як:

  • Рапідографи з можливістю багаторазової заправки – обладнані спеціальною ємністю, в середину якої наливається чорнило.
  • Рапідографи з одноразовою місткістю для чорнил – балончик замінюється на новий, який є в продажу, відразу після закінчення туші.
  • Рапідографи одноразового використання – виріб не підлягає заправці фарбою. Раціонально купити рапідографи нові, ціна яких в інтернет-магазині канцелярії «Стікер» вас не розчарує.

Окремо виділяють рапідографи, які дають можливість зображувати креслення чи малюнки під різними кутами – це так званий рапідограф-ізолят.

Правила експлуатації рапідографів

Капілярна ручка належить до канцелярських предметів, що потребують особливого догляду та обережного поводження. Лінії слід проводити обережно, тримаючи ручку кінцем донизу під незначним кутом або перпендикулярно. Не рекомендується сильно стискати письмове приладдя, струшувати його, так як чорнило може потрапити до каналу, що постачає повітря. Це може призвести до порушення оптимальної подачі чорнил.

Рапідограф, ціна якого залишається незмінно низькою, приємно вразить своєю якістю та терміном експлуатації. Запрошуємо вас ознайомитися з асортиментом рапідографів по доступній ціні, щоб вигідно економити на покупці відмінної канцелярії.

Рапідографи

Сортування
Відображати:
Рапідограф 9070 0,5мм, Centropen

-+

Рапідограф 9070 0,5мм, Centropen

9070/0.5

Цiна: 268.00 грн.

Рапідограф 9070 0,25мм, Centropen

-+

Рапідограф 9070 0,25мм, Centropen

9070/0.25

Цiна: 268.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)