Всі діти обожнюють малювати, тому в їх арсеналі художнього приладдя мають бути не тільки фломастери, але і кольорові олівці. Таке заняття допомагає розвивати дрібну моторику пальців, мовлення, уяву, фантазію, творчий смак, дає можливість отримувати неймовірне задоволення від процесу та масу позитивних емоцій.

Які бувають кольорові олівці?

Весь асортимент сучасних кольорових олівців умовно розділяють на:

  • графітові;

  • акварельні;

  • воскові.

Графітові – це оптимальне співвідношення ціна/якість. Основним їх недоліком вважають ламкість, тому під рукою повинна завжди бут чинка. Акварельні олівці кольорові по зовнішнім ознакам нічим не відрізняються від графітових виробів, так як наповнені спресованої фарбою. В комплекті акварельних олівців зазвичай є пензлик, за допомогою якого слід від грифеля на папері можна "розмити" водою, таким чином зображення буде мати вигляд намальованого акварельною фарбою. Великий плюс в тому, що такі вироби не кришаться, не потребують постійного заточування, а ціна залишається доступною для всіх.

Воскові олівці кольорові дають можливість малювати не тільки на звичайних паперових аркушах, але й картонних, дерев’яних та інших поверхнях. Не потребують заточування, складаються з воскового наповнювача, змішаного з харчовим пігментом, не бруднять рук. Малюнок, зображений восковим олівцем, стирається за допомогою звичайної гумки.

Вибираємо найкращі кольорові олівці по доступній ціні

Ідеальне художнє приладдя для маленьких дітей:

  1. має оптимальну форму і розмір;

  2. не висковзує з рук;

  3. легко малює;

  4. має сяючі кольори;

  5. не містить шкідливих речовин.

Дітям від 3 років сподобаються акварельні або графітові кольорові олівці, купити які можна в інтернет-магазині «Стікер». Такі вироби стануть справжніми помічниками в створенні перших художніх шедеврів ваших малюків.

Акварельні олівці можна використовувати як сухими, так і зволоженими. Достатньо намалювати потрібні елементи сухими стержнем, потім розмити за допомогою пензлю, з самого початку зображувати картину на вологих аркушах або змочити олівець водою і малювати на сухому папері.

Купити кольорові олівці, які постійно доступні в продажу, повсякчас дає можливість інтернет-магазин «Стікер». В нашому каталозі представлений широкий асортимент виробів, які приємно здивують вашого малюка. Олівці кольорові, ціна яких залежить від фірми-виробника, різновиду та кількості елементів набору, допоможуть організувати цікаве і змістовне проведення вільного від навчання часу.

Олівці кольорові

Сортування
Відображати:
Олівці кольорові 12шт круглі Pastel, Zibi

-+

Олівці кольорові 36шт шестигранні, Zibi

-+

Олівці кольорові 18шт шестигранні "Dogs", Kite

-+

Олівці гелеві  4шт Neon, Zibi

-+

Олівці гелеві 4шт Neon, Zibi

ZB2496

Цiна: 74.00 грн.

Показано з 1 по 16 з 47 (всього 3 сторінок)