Що таке бейджик?

Бейджик - це невеликий пластиковий прямокутник, на якому написана інформація про його власника: ім'я, прізвище, посаду та інші дані. Кріпиться такий аксесуар до одягу.

Найчастіше замовити бейджі і, відповідно, стати їх власниками, бажають працівники сфери обслуговування, організатори й учасники різних конференцій, заходів.

Для чого потрібен бейджик?

Бейджик може виконувати декілька функцій:

  1. Іміджеву. Майже всі великі компанії ставлять собі за мету купити бейджі. Найкраще для цього підійдуть особливі варіанти. Економити тут не варто, адже це зіпсує репутацію компанії. Наприклад, краще вибрати не звичайні пластикові бейджі у Києві або в іншому місті України, а з рулеткою або з кольоровим шнурком. Якщо бейджик буде доповнений шнурком фірмового кольору, то він помітно підкреслить вашу солідність як працівника/ начальника або організатора заходу та компанії у цілому.
  2. Ідентифікаційна. Придбати бейджик в інтернет-магазині Стікер можуть не тільки ті, хто бажає зробити ці невеликі пластикові прямокутники частиною іміджу компанії. Інша функція - ідентифікаційна. Аксесуар є спеціальним пропуском-ключем для співробітників великих підприємств (на заводах, у цехах, на фабриках). Дозволяє легко ідентифікувати співробітників, що прийшли на роботу; дізнатися про місця пересування працівника всередині підприємства.

Також персонал і керівництво носить бейджі ще й з психологічної причини: маленька табличка є способом надання інформації про співрозмовника (це може бути просто покупець вашої кондитерської або ж високопоставлений робітник підприємства-партнера). Завдяки бейджам, дистанція між вами скорочується, відходять на другий план дискомфорт та будь-які незручності, які спостерігаються між людьми. Особливо, якщо ті не були знайомі раніше.

Де замовити бейджі?

Інтернет-магазин Стікер – прекрасне місце, де можна замовити якісні беджі. Причому на будь-яку обрану вами модель ціна буде значно нижче, ніж ринкова.

Чому у нас доступна вартість на кожний бейджик?

  • Початкова низька вартість товарів обумовлена співпрацею з прямими постачальниками канцелярської продукції.
  • Знижки. Розмір дисконту залежить від загальної суми покупки і коливається від 5 до 10%.
  • Безкоштовна доставка - при замовленні на суму понад 750 гривень. Уточнення: на доставку продукції по Україні поширюються тарифи обраного перевізника.

Інтернет-магазин Стікер - ваш експерт з придбання якісної офісної продукції за низькою ціною!

Бейджі

Сортування
Відображати:
Шнурок для бейджа синій з карабіном, Buromax

-+

Кліп-рулетка для бейджа синя, Axent

-+

Шнурок для бейджа сірий з карабіном, Buromax

-+

Бейдж  50*85мм вертикальний білий, Axent

-+

Кліп-рулетка для бейджа чорна, Axent

-+

Кліп-рулетка для бейджа сіра, Axent

-+

Показано з 1 по 16 з 43 (всього 3 сторінок)