Що таке бухгалтерські бланки?

Бланки бухгалтерської звітності — спеціалізовані поліграфічні матеріали для простого ведення робочої документації. Зовні виглядають як листи певного формату з надрукованим шаблонізованим текстом. Порожні поля в бланках підлягають заповненню вручну.

Як бухгалтерські бланки купити з максимальною вигодою: поради від Стікер

Ведення фінансової звітності без використання спеціалізованої поліграфічної продукції — завдання досить важке. Бланки звітності допомагають оптимізувати процес управління ресурсами сім'ї, державної організації чи приватного комерційного підприємства, підвищити ефективність. Щоб вдало купити бланки, досить звернути увагу на наступні моменти:

  1. Вид поліграфічного виробу. Це можуть бути вкладиші в трудову книжку, бухгалтерські бланки для оформлення накладних, прибуткові касові ордери, медичні картки амбулаторних хворих, картки складського обліку матеріалів та інші. Детальніше ознайомитися з існуючими бланками бухгалтерських документів ви можете в нашому онлайн-каталозі.
  2. Формат. Поліграфічна продукція зазначеного типу виготовляється на аркушах А3 — А7. Є варіанти у форматі 133x55 мм.
  3. Тип паперу. Друкуються бух бланки на звичайному картоні, офсетних або газетних аркушах, самокопіювальному папері.
  4. Кількість аркушів. Комплектація — від 1 до 100 одиниць.
  5. Якість друку. Оцінити бланк бухгалтерського балансу та поліграфію інших видів можна за допомогою світлин, розміщених у каталозі компанії Стікер.

Щоб обрати й купити бланки на нашому сайті, вам знадобиться не більше кількох хвилин. Зручна віртуальна вітрина дозволяє впорядкувати поліграфічну продукцію зазначеного типу за викладеними вище критеріями, а також встановити ціновий діапазон.

Аргументи на користь придбання бухгалтерських бланків в інтернет-магазині Стікер

Ми пропонуємо якісні поліграфічні матеріали для оптимізації документообігу на підприємствах різних сфер діяльності. Окрім того, представлені у нашому онлайн-каталозі бланки бухгалтерського обліку мають багато переваг:

  • висока якість друку;
  • міцний і довговічний папір;
  • чітка розмітка кожного аркуша;
  • зручність і простота заповнення.

Зверніть увагу, що на сайті компанії Стікер ви можете бухгалтерські бланки купити з доставкою в будь-яке місто України. Передбачена також послуга самовивоз з нашого магазину в Києві. Якщо ви вирішите купити бланки в роздрібних столичних точках, будьте готові до того, що ціна може відрізнятися від зазначеної на сайті. Не витрачайте даремно час і кошти, замовляйте онлайн поліграфію для ведення бухгалтерської звітності!

Бланки бухгалтерські, трудові книжки

Сортування
Відображати:
Пустографка А3 офсет

-+

Пустографка А3 офсет

BI239

Цiна: 3.00 грн.

Особовий листок з обліку кадрів А3

-+

Трудова книжка (з голограмою)

-+

Накладна А5 100арк самокопіювальна

-+

Пустографка А3 офсет двостороння

-+

Показано з 1 по 16 з 48 (всього 3 сторінок)