Що таке термопістолет?

Клейовий пістолет - це побутовий інструмент, який отримав широке застосування в творчості і домашньому господарстві. Його експлуатація не потребує особливих навичок та досвіду. Їм може користуватися навіть дитина. Завдяки доступній ціні апарат по кишені кожному.

Навіщо потрібно купувати клейовий пістолет?

В арсеналі кожного повинен бути такий інструмент, як термопістолет. Апарат може використовуватися для різних завдань, де головними цілями є швидкість склеювання і надійність фіксації.

Магазин «Стікер» пропонує придбати цей компактний і зручний агрегат для широкої сфери застосування та рішення різних проблем:

 • герметизація будь-якої конструкції або виробу;
 • заповнення порожнечі (силіконовий пістолет рівномірно заповнює клеєм будь-які щілини);
 • склейка деталей, відламаних частин, відколів;
 • приклеювання елементів декору, прикрас;
 • фіксування в нерухомому стані проводів, кабелю та інших видів комунікацій.

Спектр функцій величезний, завдяки чому даний прибор є улюбленим інструментом у флористів, декораторів, любителів різних виробів "hand made", дизайнерів, творчих людей. Термопістолет з використанням клею-полімера незамінний для батьків, які виконують з дітьми домашні завдання-вироби. Також ручний помічник є незамінною річчю для радіоаматорів, техніків, моделістів.

Головні особливості термопістолета

Поряд з безліччю сучасних клеїв, серії яких можуть бути для різних завдань, мати певну силу склеювання і різну швидкість застигання, пістолет для подачі клею є найкращим вибором. Він об'єднує в собі кращі якості всіх видів клейової продукції:

 • миттєва фіксація без необхідності сушки, вичікування часу або додавання зусилля на стиск;
 • зручна робота за допомогою натискання клавіши пістолета для подачі потрібного дозування клею;
 • безпечна експлуатація, якщо пістолет використовується з дотриманням правил і інструкції;
 • Апарат можна придбати для своєї дитини без ризику та страху, так як особливість будови приладу не дає гарячому клею обпекти руки.

  Важливою перевагою приладу можна виділити величезний список матеріалів, для яких він підходить. Так, його можна використовувати для склеювання дерев'яних частин (з масиву, ДСП, МДФ) з метою виготовлення або ремонту меблів, речей домашнього вжитку, рамок і т.д. Він підходить для роботи зі склом, керамічною продукцією, пластиком. Термопістолет клейовий володіє всіма характеристиками для з'єднання металу, шкіри, гуми. Через високу температуру подаваного полімера з пістолета прилад не підходить для плавких матеріалів, наприклад, поліетилен, пінопласт.

  Принцип дії пістолета для термоклею

  У своїй конструкції прилад містить нагрівальний елемент, який надає на стрижні клею термічний вплив. Полімерний склад речовини, з якої виготовлено стержень, швидко розплавляється і в рідкому вигляді дозовано подається до місця призначення, після чого водночас застигає, створюючи міцне і надійне з'єднання двох деталей між собою, які неможливо відірвати без зусиль.

  Як купити термопістолет?

  Якщо ви поставили собі за мету купити надійний прилад для домашнього або професійного використання, вам необхідно знати основні параметри, які впливають на роботу пристрою.

  1. Потужність. Від показників потужності залежить час нагріву, швидкість виконання склейки і розмір вартості пістолету. Для побутових завдань буде досить приладу з потужністю від 30 до 150 Вт. Якщо планується придбання клейового інструменту для більш серйозних завдань, зверніть увагу на моделі потужністю 200-300 Вт.
  2. Температура плавлення клейового стрижня. Вибір за цим показником безпосередньо залежить від того, для яких матеріалів прилад буде використовуватися. Якщо планується робота з тканинними виробами, з полімерною продукцією або папером, тоді слід зупинитися на варіанті 105о. Для інших матеріалів краще підібрати апарат з плавленням стрижня в межах 170о. Чим вище показник розплавки клею, тим швидше клейовий пістолет подає його і завдяки цьому прискорюється процес клеєння.
  3. Живлення током. Різновиди апаратів можуть ділитися на категорії, від чого залежить на термопістолет ціна: 1) з проводом незнімним; 2) з кабелем, який знімається, відстібується; 3) моделі з батареєю, які заряджаються від спеціальної підставки. У першому варіанті пістолет для клею підійде, якщо робота проводиться за столом або стаціонарно. Другі дозволяють виконати експлуатацію відразу після нагрівання клею в віддаленому або важкодоступному місці, але вони будуть коштувати дорожче. Треті дозволять вирішувати поставлені задачі в будь-якому місці, не залежачи від мережі, але на такий пристрій ціна завжди вище.

  Існують корисні опції в інструментах. Наприклад, якщо пістолет клейовий має оглядове вікно, буде легше контролювати витрату і залишок стержня, щоб вчасно замінити його на новий. Наявність індикатора на корпусі дозволяє дізнатися про готовність приладу до використання. Для всіх видів робіт краще купити термопістолет з регулюванням температури. Для клеєння в важкодоступних зонах допоможе опція підсвічування.

  Якщо ви хочете клейовий пістолет купити в Києві високої якості, з гарантією на виріб, тоді вибирайте магазин «Стікер».

  Скільки коштує термопістолет?

  Кожного покупця цікавить питання: скільки коштує термопістолет? Вартість приладу відрізняється в залежності від торгової марки, розміру, потужності, надійності конструкції і додаткових опцій. У нас вартість приладу завжди вигідна завдяки прямим поставкам товару без посередників.

  Інструмент є економічним з кількох причин:

  • ціна термопістолета доступна;
  • покупка стержнів на 70% дешевше, ніж продаж звичайного клею;
  • дозування мінімальне, що впливає на дуже маленькі витрати клею.

  Вирішивши термопістолет купити, ви заощаджуєте ваш бюджет.

  Якщо ви шукаєте, де купити термопістолет недорого, з гарантією справності і тривалим терміном експлуатації, ваш вибір - інтернет-магазин «Стікер».

Клейові пістолети

Сортування
Відображати:
Клейовий пістолет d-7мм

-+

Клейовий пістолет d-7мм

BM4312-01

Цiна: 151.00 грн.

Клейовий пістолет d-11мм

-+

Клейовий пістолет d-11мм

BM4313-01

Цiна: 248.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)