Особливо відомі на всіх виробництвах і в побуті маркери перманентні. Самий практичний інструмент, що пише, відрізняється від стандартного фломастера:

 • можливістю наносити на різні поверхні лінію, що не розтікається;
 • стійкістю нанесеного зображення;
 • вмістом особливих чорнил (основа спиртова або водна);
 • більш товщим наконечником.

Інтернет-магазин «Стікер», що займається продажем канцелярії, пропонує перманентний маркер купити в Києві за оптимальною ціною. У каталозі представлені вироби провідних виробників в області канцелярії. Різноманітна колірна гамма дозволить легко підібрати необхідний інструмент, який легко лягає на наступні поверхні:

 1. пластик;
 2. скло;
 3. папір;
 4. дерево;
 5. скотч;
 6. метал;
 7. плівка.

Кожен маркер перманентний має свій наповнювач. Найбільш популярний - спиртовий. Напис, зроблений інструментом зі спиртовим наповнювачем, видаляється виключно розчинником або засобом, що містить спирт. Як правило, мають кулевидний наконечник з товщиною до 1,6 см. Маркер, незмивний водою, порадує власників наступними перевагами:

 • можливістю робити написи навіть на гумових, шкіряних поверхнях;
 • водостійким зображенням, що зберігає якість при температурі до 100°C;
 • стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів;
 • чіткою та насиченою лінією;
 • висиханням вже через 3 секунди після нанесення.

Маркер, що не змивається, який має волокнистий наконечник товщиною 2 мм, на сьогоднішній день найбільш популярний.

Виробники пропонують купити перманентний маркер з водним наповнювачем, який порадує відсутністю запаху. Переваги подібної приналежності полягають в:

 1. можливості писати на будь-якій поверхні;
 2. термостійкості;
 3. стійкості до сонячних променів;
 4. високій насиченості кольору.

Даний перманентний маркер тривалий час зберігається на поверхні в первісному вигляді. Чорнило на водній основі ніколи не розтечеться на картоні, папері.

Вироби, представлені в каталозі, мають ергономічний дизайн оформлення корпусу і відповідають чинним міжнародним стандартам якості і безпеки:

 • нейтральний запах;
 • гіпоаллергенність;
 • відсутність токсичності.

Рекомендуємо маркер перманентний купити за доступною вартістю для використання в наступних сферах діяльності:

 1. монтажно-будівельні роботи;
 2. складське господарство;
 3. побут і навчання;
 4. офісна робота;
 5. торгівля;
 6. різноманітні тренінги.

На сайті нашого онлайн-магазину легко відшукаєте маркер незмивний будь-якого відтінку, серед яких найбільш популярні: синій, чорний, червоний.

Вибираємо правильно перманентні маркери

Щоб інструмент, що пише, відповідав вашим вимогам і тривалий період допомагав в роботі, необхідно звернути увагу на популярних виробників. Вони дбають про те, щоб виріб повністю відповідав екологічним нормам. Сертифікований перманентний маркер має ціну цілком доступну, що не позначиться на стані вашого гаманця. Потім слід визначитися з:

 • типом наповнювача;
 • відтінком чорнила;
 • товщиною лінії, що наноситься;
 • формою наконечника, що пише;
 • терміном експлуатації.

Водостійкий маркер, який залишає тонку лінію, використовується, як правило, як стандартна канцелярська ручка. Вироби з товщиною 1,5-3 мм затребувані в офісах. Для роботи на виробництві, в складських приміщеннях рекомендовані маркери перманентні з наконечником від 4 мм.

Вставлений в корпус стрижень для написів виконаний з волокнистого матеріалу, має круглу (кулевидну) або геометрично скошену (клиновидну) форму. Тут клієнт вибирає в індивідуальному порядку, який варіант кращий. Зауважте, що існує можливість перманентний маркер купити для одноразового або багаторазового (заправляється) застосування. Для заправки останнього використовуються спеціальні чорнила.

Виключно стійкість чорнила - основна перевага даних виробів. Маркер водостійкий з нашого каталогу не замерзне, не потече, дозволить працювати в будь-яких умовах. Чіткі та яскраві написи навіть при яскравому сонячному світлі не втратять первісний вигляд.

Інтернет-магазин сучасної канцелярії «Стікер» працює виключно з сертифікованою продукцією та пропонує придбати будь-який перманентний маркер за доступною ціною. Використовуйте його в різних цілях, для:

 1. маркування;
 2. листування;
 3. малювання.

Навіть в такому популярному нині напрямку «handmade» незмивний маркер знайшов широке застосування. З його допомогою зможете:

 1. нанести написи на кружки;
 2. прикрасити лампу, вазу авторським візерунком;
 3. створити унікальний декор для дому, розписавши, наприклад, мушлю.

Даний інструмент насправді універсальний, допоможе в роботі та улюбленому хобі.

Заходьте на нашу сторінку каталогу товарів в інтернет-магазині та обирайте необхідну Вам продукцію.

Маркери перманентні

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 57 (всього 4 сторінок)