Стікер - маленькі папірці з липкою смужкою на зворотному боці. Зазвичай мають квадратну або прямокутну форму. Стікери актуальні для офісних співробітників, школярів і студентів. Вони допомагають створювати дрібні замітки, виписувати цікаві цитати, залишати нагадування про важливі справи. За рахунок невеликих розмірів і простоти у використанні, їх можна ліпити на будь-яку поверхню і меблі.

Різновиди сучасних стікерів

Стікери відносять до поліграфічної продукції, що не так давно використовувалась для контролю за якістю різноманітної продукції, її пломбування. Сьогоднішні товари, представлені в продажу нашим інтернет-магазином «Стікер» різняться:

  • Виробником ;

  • Кількістю папірців в упаковці (50-500);

  • Розміром;

  • Кольором;

  • Дизайном та формою (прямокутна чи фігурна)

Стікери, купити які пропонує сучасний магазин канцелярії «Стікер» - якісний товар для офісної / шкільної роботи. Вашій увазі представлений широкий асортимент товарів, ціна яких залежить від фірми-виробника, кількості аркушів, формату.

Стікери, ціна яких залишається нижчою, ніж у наших конкурентів, можуть також різнитися своїм призначенням:

  1. стікерами в кубі;

  2. стікерами-закладками.

Купити стікери по доступній ціні – реально! В нашому каталозі ви завжди зможете підібрати необхідне канцелярське приладдя в бажаному дизайні та кількості. Поспішіть купити стікери і для того, щоб завжди пам’ятати важливі дати і справи, які потребують невідкладного виконання.

Стікери

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 85 (всього 6 сторінок)