Масляна ручка - зручне письмове приладдя для письма, який в останні роки набирає все більшої популярності серед покупців канцелярії. Канцелярські приладдя постійно удосконалюються, доповнюються новими деталями. Не так давно винайшли класичну кулькову ручку, як слідом за нею світ побачив безліч її аналогів, що відрізняються типом чорнил, дизайном корпусу, наявністю вставки проти ковзання пальців, з ковпачком або без нього.

Справжній фурор справили гелеві ручки, оскільки значно відрізнялися від кулькових точністю написання, яскравістю фарб, чіткістю ліній. Але така ручка погано стирається і дає занадто насичене промальовування контурів, яке не завжди потрібне. Тому, були розроблені масляні ручки, які представляють за характеристиками щось середнє між кульковою і гелевою пастою. Масляна ручка досить проста у використанні, рука в процесі не стомлюється, ціна на таке канцелярське приладдя помірна і доступна кожному.

Переваги та недоліки ручок на масляній основі

Ручка масляна досить популярна в різних сучасних офісних закладах, банківських установах, використовується для підписання та оформлення важливої документації. Чорнила довговічні і зберігаються в первозданному вигляді тривалий час, не тускніють і не втрачають своїх властивостей. Навіть під дією вологи чорнило ручки на масляній основі не розпливається і зберігає свій насичений колір і точний контур.

Ручка на масляній основі дає акуратний каліграфічний почерк, чорнила проходять крізь пасту навіть після незначного натискання. Як матеріал для виготовлення ручки і стержня береться високоякісний пластик, який не впливає на властивості чорнила. У місцях тримання приладдя передбачена вставка з чіпкого матеріалу. Ручка масляна особливо підійде діткам, які тільки вчаться писати, першокласникам або учням початкових класів. Чорнило пасти має велику в'язкість, що запобігає його розмазуванню по паперу.

Ручка на масляній основі має такі основні переваги:

  • хороша в'язкість чорнила, що не залишає плям і розтирань;
  • стильний дизайн корпусу;
  • легкість використання;
  • яскравість і насиченість отримуваних кольорів;
  • стійкість до дії вологи.

Як і всі види ручок, масляні також мають недоліки, головним з яких є швидкість витрати чорнила і потреба в постійній заміні пасти.

Де вигідно придбати ручку на масляній основі?

Масляні ручки в Києві продаються в будь-якому магазині канцелярії, але тільки інтернет-магазин «Стікер» пропонує низьку вартість таких речей. Вигідний продаж дозволяє купити масляну ручку з мінімальною націнкою на товар. Ваше замовлення буде доставлений через пару днів в будь-яке місто країни після оформлення заявки. Оплатити покупку можна відразу ж банківською картою. Користуйтеся якісною ручкою з ергономічним корпусом за доступною ціною від інтернет-магазину «Стікер».

Ручки масляні

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 40 (всього 3 сторінок)