Полегшити роботу, підтримати робочий процес, допомогти в оптимальному веденні адміністративних, господарських, бізнес справ дозволяють телефонні книги. Наш магазин пропонує зручно і без затримок купити телефонну книгу, що дозволить повною мірою отримати користь від письмового блоку.

Телефонні книги від інтернет-магазину «Стікер»

На представлені у нас телефонні книги ціна постійно нижче ринкової. Установці вигідних цін допомагають наступні фактори:

 1. Закупівлі з виробництва компаній виробників, не привертаючи посередників, а це завжди відбивається на подорожчанні товару;
 2. Грамотно складена логістика, що знижує витрати на перевезеннях;
 3. Тісна співпраця з виробниками, які надають доступні ціни на продукцію.

На ряду з цим, в інтернет-магазині "Стікер" є шанс замовити телефонну книгу з максимальною економією, адже стабільно покупці можуть заощаджувати на розпродажах і мати індивідуальні знижки. На сайті завжди актуальна інформація про те, скільки коштують телефонні книги і які характеристики мають.

Телефонна записна книжка за доступною ціною

Великий інтерес блокнот для телефонних номерів в Києві має у офісних співробітників, керівників дрібних і великих фірм, учнів і тих, у кого скажений ритм життя. Будь-який покупець надає до товару свої запити, які ми здатні надати, пропонуючи багатогранний асортимент виробів. Для цього ми безперервно моніторимо новинки виробників, негайно поповнюємо каталог "свіжими" надходженнями.

Завдяки великому вибору товару в інтернет-магазині "Стікер" клієнтам легко купити телефонну книгу:

 • з паперовим блоком білого, кремового або сірого відтінків;
 • розграфлені, розліновані, з органайзером або звичайними офсетними листами;
 • потрібної щільності;
 • необхідного формату (розміру);
 • з прошивкою листів скріпками, пружинами або на клейовій основі.

Вироби завжди відповідають високим вимогам споживачів. Позиції вітрини представляють виключно якісні товари. В інтернет-магазині знаходяться телефонні книги відомих заводів в Україні. Це дозволяє не витрачати час на розшукування фірмової офісної атрибутики на офіційних сайтах виробників або в фірмових магазинах в своєму місті. Все, що може бути необхідно для роботи і корисно, є тут і зараз в каталозі інтернет-магазину "Стікер"! А оперативна доставка в усі міста країни дозволить вже через день отримати обраний товар.

Телефонна записна книжка як діловий подарунок

Така паперова продукція, як блокнот для телефонних номерів в продажу представлена престижними колекціями. Серед різноманіття пропозицій представляється шанс купити товар, що підходить в якості:

 • бізнес-сувеніру;
 • сюрпризу особі зі статусом;
 • сувеніра співробітникам до якоїсь особливої дати;
 • приємного жесту дорогим серцю людям в зв'язку з подією працевлаштування, отримання нової посади і т.д.

Дорога, презентабельна палітурка, обкладинка зі шкіри, представницького шкірозамінника, з ламінуванням підвищують статусність подарунка. Дизайнерський декор у вигляді тиснення, візерунка робить продукт особливо цікавим і вишуканим.

Якщо ви шукаєте, де купити телефонну книгу презентабельну, сучасну і якісну, тоді робіть замовлення на сайті "Стікер".

Телефонні книги

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)