Що собою являє дирокол?

Дирокол - це компактний механічний пристрій з платформою і пресом, під яким ховаються ножі. Він використовується для підшивки документів в папки для паперу – з його допомогою можна виконати кілька акуратних отворів в листах. При натисканні на прес, ножі опускаються вниз і прорізають отвори в папері. Інтернет-магазин канцелярії «Стікер» пропонує купити дирокол для паперу за доступною вартістю.

Винахід діркопробивачів

В кінці XIX століття німецький винахідник і купець Фрідріх Зеннеккен запатентував прилад, за допомогою якого можна було швидко зробити отвори в папері і підшити його в спеціальну папку для зберігання. Власне, ті самі папки для паперів також були запатентовані ним, як і ряд іншої канцелярії. Як людина ділова, Зеннеккен надавав перевагу охайності в документах, через що і почав винаходити канцелярські приладдя, такі як діркопробивачі для паперу.

Однак є свідчення, що дироколи використовувалися набагато раніше, а одним з користувачів приладу був Кант. Дирокол Канта робив отвори діаметром трохи більше 11 мм, тоді як винахід Зеннеккена робить отвори діаметром в 6 мм. Зараз можна придбати дирокол з ножами саме такого діаметру.

Різновиди діркопробивачів для паперу

На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються дироколи, що роблять два отвори в листі на певній відстані. Це – міжнародний стандарт, однак поряд з ним широко використовуються ще шведський і американський. Шведський канцелярський дирокол – це пристрій, що робить чотири отвори під винайдену ще в кінці XIX століття місцеву папку-реєстратор, що відкривається з будь-якого боку. Центри отворів знаходяться на відстані 21, 70 і 21 мм один від одного.

Крім двох і чотирьох отворів, існують прилади, які роблять тільки один, втім, при необхідності, завжди можна розташувати папір так, щоб зробити і один, і чотири отвори. Досить купити дирокол на два отвори. А завдяки вбудованим в дироколи лінійкам можна не турбуватися, що отвори будуть розташовані неправильно.

Вибрати і замовити дирокол досить просто. Всі сучасні механізми діляться на групи:

  • за кількістю отворів, які можна зробити за одне натискання;
  • за матеріалом корпусу – пластикові, металеві;
  • за формою і розміром отворів;
  • з лінійкою, фіксаторами, збільшеним зазором між платформою і пресом;
  • з контейнером для відходів.

Можна замовити дирокол з будь-якими необхідними характеристиками в магазині «Стікер». В асортименті представлений відмінний вибір виробів для будь-яких потреб. Особливою популярністю зараз користуються фігурні дироколи, які роблять отвори різних форм. З їх допомогою можна самостійно виготовляти листівки та запрошення, не кажучи вже про те, що фігурний отвір виглядає набагато цікавіше звичайного круглого. Якісний фігурний дирокол за вигідною ціною можна купити саме в нашому магазині.

Хороші пристрої можуть робити отвори не тільки в простому папері, а й в картоні, і ціна дироколу такого типу не дуже висока. В офісах часто використовуються пристосування для отворів з заклепками. Спеціальний дирокол не тільки виконає дірки в листі, але і вставить в них металеві заклепки – так листи будуть надійніше закріплені в папці, а отвору не зносяться. При необхідності знайти таку річ, варто звернутися саме в магазин «Стікер», де є не тільки пристрій, але і самі заклепки.

У продажу є наступні види діркопробивачів:

  1. офісний міні-дирокол – пробиває за раз до 10 аркушів паперу, має невелику ручку;
  2. великий пристрій для брошурування – має велику ручку, завдяки чому на пробивання аркушів потрібно менше зусиль;
  3. професійний механізм – пробиває до 200 аркушів паперу, зносостійкий. Такий дирокол має високу ціну, однак при необхідності обробляти великий потік паперів покупка виправдовує себе;
  4. фігурні дироколи для скрапбукінгу.

Дуже важливо, щоб у пристрою, особливо великому, був контейнер для збору відходів – кружечків з паперу, що залишилися після пробиття отворів. Контейнер не дозволить засмітити ними робочий простір. Плануючи дирокол придбати в Києві, варто звернути увагу на цю деталь.

На питання, скільки коштує діркопробивач, відповісти просто – ціна залежить від розміру, «потужності» і матеріалу виготовлення. Найдешевше обійдеться простий пластиковий міні-дирокол.

Переваги магазину «Стікер»

Співпраця з великим постачальником канцелярських товарів має багато плюсів. По-перше, компанія може запропонувати дійсно великий асортимент. По-друге, ціни всі демократичні. Якісний дирокол з доступною вартістю в нашому магазині обійдеться дійсно недорого. По-третє, компанія пропонує вигідні знижки і доставку в будь-який куточок країни, або безкоштовну доставку по Києву при певній сумі замовлення.

Магазин співпрацює з кращими виробниками канцелярії і офісних товарів, тому варто дирокол канцелярський придбати саме тут, як і інші вироби для офісу, будинку, школи.

З частковим переходом документообігу в електронну форму, кількість паперів зменшилася, однак необхідність в друкованих документах і кореспонденції залишилася. Щоб не засмічувати папки пластиковими файлами, варто використовувати дироколи і робити отвори для підшивки паперів в папки безпосередньо. Тим більше, що стандартний друк залишає достатньо місця.

Діркопробивачі

Сортування
Відображати:
Заклепки до діркопробивача 250шт, Kangaro

-+

Показано з 1 по 16 з 55 (всього 4 сторінок)