Ручка ролер являє собою один із різновидів пишучої ручки, яка є кульковою, але відрізняється використанням матеріалу, що пише. Замість чорнила на масляній основі в подібному канцелярському приладді застосовують чорнильну пасту у вигляді гелю або спеціальну фарбувальну рідину на водній основі, які подаються через капіляр. Такий матеріал має меншу в'язкість, в наслідок чого краще вбирається. Тому ролер ручка, купити яку можна недорого, залишає більш чітку і красиву лінію, що нагадує слід від пір'яної ручки. Це головна відмінна особливість нині популярного пишучого інструменту. Однак на відміну від останньої, тримати її при написанні необхідно, як кулькову, що не потребує особливих навичок.

Інтернет-магазин сучасної канцелярії «Стікер» пропонує ручки ролери купити за привабливою ціною, щоб скористатися незаперечними перевагами даних виробів:

 • простотою, легкістю ковзання;
 • чіткою лінією письма;
 • значним розмаїттям кольорів, дизайнів;
 • краще автоматичне розпізнавання рукописного тексту;
 • зручністю використання;
 • різною товщиною лінії;
 • можливістю писати в будь-якому положенні (навіть вертикальному);
 • використанням для письма на будь-якому папері;
 • економічністю.

У продажу легко відшукаєте ручки ролери провідних виробників, які стануть справжнім помічником для тих, кому доводиться досить багато писати, а їх вартість вас приємно здивує. На відміну від кулькової ручки, при тривалому використанні якої втомлюється рука, подібним інструментом писати дуже легко, завдяки чому кисть менше напружується. Потрібно лише злегка торкнутися паперу, щоб отримати акуратну та тонку лінію.

Купити ручку ролер слід і тим, хто піклується про грамотне витрачання коштів. Купівля буде економічно виправдана в порівнянні з пір'яною ручкою, адже:

 • чорнила витрачаються повільніше;
 • запасні картриджі обійдуться дешевше.

Будь-який бажаючий зможе підібрати на сайті та вигідно купити ручку до душі, яка може стати оригінальним елементом іміджу. Зауважте, що якщо буде потрібно розпізнавати рукописний текст за допомогою сканера, то найкращий варіант – ручка ролер, купити яку не складе труднощів. Вона залишає слід, який машина прочитає з легкістю.

На сьогоднішній день функціональний, практичний пишучий інструмент - відмінний вибір людей, що віддають перевагу комфорту, але не забувають про свій стиль та престиж. Оригінальні дизайнерські рішення надають широкі можливості вибору.

Ролери ручки: як вибрати

Шанувальники настільки популярних пір'яних ручок зараз все частіше віддають перевагу саме ролерам, адже вони комфортні при написанні, зручні в якості переносного аксесуару. Подібну ручку можна просто покласти в кишеню, не побоюючись, що чорнило протече.

Перш ніж купити ручку ролер в Києві, в першу чергу необхідно визначитися з бажаною товщиною лінії і дизайном інструменту. Товщина сліду залежить від діаметра пишучого вузла - кульки, яка розташована в самій ручці. Для отримання тонкої лінії необхідний її розмір становить 0,2 мм, а стандартної - 0,5-0,7 мм. Вибирати слід виходячи з індивідуальних особливостей почерку, потреб, смакових переваг.

Залежно від призначення, статусу ручка ролер, купити в Україні яку недорого пропонує інтернет-магазин канцелярії «Стікер», може бути виконана з різних матеріалів. Ми пропонуємо вироби в корпусі з пластику зі стандартним наконечником, як найбільш затребуваний варіант для письма, креслення, щоденного використання.

Така проста і надійна конструкція як ручка ролер, доступна ціна на яку очікує покупців в нашому каталозі, не дає збоїв. Чорнила в ній не замерзають, при нагріванні не випливають з стрижня. Часто використовувані сьогодні гелеві ручки, також є різновидом ролера. Відмінність полягає лише в складі чорнильної маси.

Прекрасно виглядає, не підведе в самий відповідальний момент ручка ролер, купити в Києві яку рекомендується для:

 • навчання;
 • ділових зустрічей;
 • прес-конференцій.

Вона може стати відмінним сувеніром з гладкою або фактурною поверхнею, насиченими або стриманими відтінками. Ролер ручка з червоними, синіми, чорними чорнилами - це класика. Ми пропонуємо широкий вибір різноманітних кольорів.

Ручки роллери

Сортування
Відображати:
Ролер Eye, колір чорнил синій 0,5мм, Uni

-+

Ролер Deluxe, колір чорнил синій 0,7мм, Uni

-+

Ролер Deluxe, колір чорнил чорний 0,7мм, Uni

-+

Ролер Eye, колір чорнил чорний 0,5мм, Uni

-+

Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)