Маркер для дошки належить до числа сучасних атрибутів письма на такій поверхні, як маркерно-магнітна дошка, скло, емаль, фарфор і ПВХ-пластик. Подібні канцелярські приладдя прийшли на зміну звичайній крейді і завоювали неймовірну популярність за рахунок чудових експлуатаційних характеристик і гарних функціональних можливостей. Писати маркерами більш, ніж зручно, та й текст добре видно всім слухачам. Маркери для маркерної дошки представлені в широкій палітрі кольорів, дозволяють в точності повторити обриси будь-якого предмета, схеми або плану.

Маркери для фліпчарта: особливості конструкції і головні правила застосування

Людям, які мають такі атрибути письма або збираються їх купити, важливо пам'ятати кілька основних нюансів:

 • маркер для фліпчарта наповнений спеціальними чорнилами, що не згортаються на ідеально рівній поверхні, легко видаляються звичайною сухою ганчіркою і не залишають розводів;
 • щоб продовжити термін служби, маркер потрібно зберігати в горизонтальному положенні;
 • не радять залишати написаний текст або зображений малюнок більше, ніж на 2 тижні, так як дошка може впитати чорнило і залишаться характерні сліди;

Маркери для дошок і фліпчартів від інтернет-маркету канцелярії «Стікер»: ціна, виправдана якістю

Віртуальний гіпермаркет канцелярських пристосувань «Стікер» пропонує придбати маркер для дошки в Києві за доступною ціною від провідних світових виробників: Buromax, Centropen, Economix, Optima, Schneider, ТМ 2х3. Тут ви можете купити маркери для магнітної дошки, які наповнені якісними чорнилом на водній основі, тому ідеально підходять для письма на магнітно-маркерній дошці. У продажу є пристрої всіляких кольорів.

Маркери для дошок, купити які можна на сайті представленої компанії, незамінні на:

 1. презентаціях проектів, нових продуктів;
 2. різноманітних тренінгах;
 3. наукових семінарах;
 4. конференціях.

Вони допоможуть чітко і наочно зобразити схему, графік, таблицю або інший ілюстративний матеріал.

Як вибрати і купити маркери для фліпчарта?

Купити маркер для дошки - необхідне рішення кожної ділової людини! Стандартними забарвленнями подібних фломастерів вважається синій, червоний, зелений і чорний. Можна вибрати як окремий маркер, так і цілі набори з багатофункціональним європейським підвісом. Перш, ніж купити в Києві маркери для дошки, варто визначитися не лише з кольором, але і типом основи: спиртова або водна. Останній тип ідеальний як для письма на спеціальній дошці, так і на фліпчарті, великих аркушах паперу під час презентації, наради тощо.

Представлені пристрої для письма користуються величезним попитом за рахунок зручності написання, довговічності наповнювача стержня і оптимальної товщини зображуваних ліній, які видно на великі відстані, а ціна на маркери для фліпчарта залишається незмінно доступною.

Головні переваги маркерів, придбаних у нас

Якщо ви замовете набір з маркерів різних забарвлень, то можете бути абсолютно впевнені в їх тривалому терміні експлуатації та інших перевагах:

 • мають водну основу, тому не просочуються крізь папір, не бруднять одяг і руки;
 • вони неймовірно зручні для письма на дошці або фліпчарті;
 • вироби не висихають без ковпачка до 7 днів;
 • намальовані зображення і текст не розтікаються на поверхні;
 • маркери для дошки, купити які неможливо на нашому сайті, не мають специфічного запаху;
 • нанесення лінії відрізняються однорідністю структури.

Маркер для дошки за доступною ціною пропонує чимало торгових точок, але наші вироби не поступаються за якістю, а вартість цілком демократична для кожного споживача.

Оплатити товар можна, як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Якщо товар з якоїсь причини вас не влаштував, дійсна гарантія: обмін товару протягом 14 днів з дня його придбання. Замовляйте маркер для магнітної дошки чи фліпчарта в нашому інтернет-магазині, і будете приємно здивовані бездоганному сервісу і швидкості доставки (1-3 дні) довгоочікуваної посилки за вказаною адресою!

Маркери для дошок та фліпчартів

Сортування
Відображати:
Набір 4 маркерів для дошок, Buromax

-+

Набір 4 маркерів для дошок з губкою, Buromax

-+

Показано з 1 по 16 з 47 (всього 3 сторінок)