Крейда – канцелярський товар, який використовується у дитячих садках, школах та інших учбових закладах, на підприємствах, в IT-компаніях. Сьогодні крейда для дошки стала популярною на конференціях та ділових зустрічах, де необхідно донести до співробітників/колег/партнерів важливу інформацію, наприклад: інфографіку, стратегічну формулу бізнес-моделі, інше.

Не зважаючи на комп'ютеризацію шкільного процесу та неабияку прихильність дітей до гаджетів, м'яка крейда для дошки та для малювання залишається важливим елементом навчання та дитячого образотворчого мистецтва, відповідно.

Для чого можна використовувати крейду?

Крейда зазвичай використовується педагогами у школах - для викладення та роз’яснення шкільної програми учням, вирішення ними задач та прикладів. Якщо не звичайну, а кольорову купити крейду, то можна ще й відзначити на шкільній дошці найбільш важливі моменти уроку. Наприклад, члени речення, склади, важливі лінії на геометричних фігурах.

Також популярна крейда для малювання. Завдяки звичайному шматочку крейди, ваша дитина може створювати шедеври та реалізовувати свої сміливі задуми: натюрморти, пейзажі. Такий вид дитячої творчості розвиває дрібну моторику (у малюків 1-3 років, зокрема), уяву та фантазію. Купити крейду для малювання можна навіть дуже малим митцям, які ще ледве-ледве тримають у своїй руці столові прилади. Творити та проявляти свою фантазію дітям корисно у будь-якому віці.

Де придбати крейду в Україні? В інтернет-магазині Стікер. Дитина може використовувати її для створення гарних малюнків не тільки на дошці або папері/картоні. Бетон, асфальт й інші шорсткі поверхні теж підходять для цієї мети. Тим більше, що дитині не потрібно обмежувати себе у розмірах шедеврів. Звичайно, крейда не дозволить юному митцеві досягти стовідсоткової витонченості ліній - як, наприклад, при малюванні пензлем, фломастером чи олівцями. Але малюнки виходять не менш унікальними та гарними.

Види крейди

У нашому інтернет-магазині можна придбати крейду наступних видів:

 • Звичайну шкільну. Найчастіше саме вчителі бажають купити таку крейду у Києві та інших містах, щоб використовувати той при проведенні уроків.
 • Воскову. Це крейда, роздрібна ціна якої не дуже відрізняється від вартості стандартної (білої). Головні переваги воскових варіантів – здатність до гарного промальовування деталей на папері; безпека для здоров'я дитини (у складі присутні тільки натуральний барвник та віск) та неможливість забруднитися.
 • Масляну. Ви можете замовити і таку крейду у Києві або іншому місті України у нашому інтернет-магазині. Шедеври, створені за допомогою масляної крейди, не втрачають своєї насиченості кілька місяців і навіть через рік. Все завдяки додаванню до складу продукту лляної або іншої рослинної олії. Якщо придбати дитині масляну крейду, вона зможе творити свої шедеври на полотні, картоні та навіть на папері.
 • 4 причини купити крейду в інтернет-магазині Стікер

  Для того, щоб замовити крейду в інтернет-магазині Стікер, достатньо зробити декілька кліків і заповнити просту анкету. Крім простоти замовлення, ми пропонуємо своїм покупцям:

  1. Низьку вартість крейди - завдяки прямим поставкам від виробників.
  2. Якісну та нетоксичну продукцію. Крейда малює яскраво й чітко, безпечна для здоров'я дітей.
  3. Широкий асортимент. Воскові, звичайні, масляні. У маленьких пачках (6-12 штук) і великих (100 штук). Із зображенням на упакуванні мами та дитини, фруктів, героїв мультфільмів.
  4. Швидку доставку та знижки. Наприклад, ви вирішили замовити крейди та інших канцелярських товарів на суму 4000 гривень. Величина знижки складатиме 7%. Коли сума замовлення перевищує 7001 гривню, дисконт буде дорівнювати 10%.
  5. Швидше робіть своє замовлення в Стікер!

Крейда

Сортування
Відображати:
Крейда кольорова 12шт "Fresh Ideas", Cool for School

-+

Крейда кольорова 12шт, Zibi

-+

Крейда кольорова 12шт, Zibi

ZB6703-99

Цiна: 25.00 грн.

Крейда шкільна біла 12шт, Zibi

-+

Крейда шкільна біла 12шт, Zibi

ZB6703-12

Цiна: 22.00 грн.

Крейда воскова кольорова 6шт, Zibi

-+

Крейда кольорова 12шт квадратна, Zibi

-+

Крейда воскова кольорова 12шт, Zibi

-+

Крейда шкільна біла 100шт, Zibi

-+

Крейда шкільна біла 100шт, Zibi

ZB6712-12

Цiна: 104.00 грн.

Крейда шкільна біла 100шт, KOH-I-NOOR

-+

Крейда шкільна біла 100шт, Zibi

-+

Крейда шкільна біла 100шт, Zibi

ZB6719-12

Цiна: 75.00 грн.

Крейда квадратна біла 12шт, Zibi

-+

Показано з 1 по 16 з 18 (всього 2 сторінок)