Що таке скотч?

Скотч в Україні відомий досить давно. Сьогодні дана клейка стрічка із пластику або паперу набула широкого поширення як в господарській діяльності, так і в офісних умовах, на виробництві, при ремонтних і будівельних роботах, а також в сфері продажів і транспортної логістики. Купити скотч доцільно в кожен будинок, квартиру і офіс. За допомогою даного незамінного елемента склеюють папір і картон, лагодять дрібні несправності, а також застосовують в декоративних цілях.

Який купити скотч в Києві?

На сьогоднішній день класифікація скотча досить обширна. Залежно від того, для яких цілей вам необхідний скотч купити, можна вибирати з наступних варіантів:

 1. канцелярський;
 2. двосторонній;
 3. пакувальний;
 4. малярський;
 5. декоративний.

Залежно від класифікації змінюється як сфера використання і характеристики конкретного варіанту, так і вартість скотча.

Канцелярський варіант - особливості та вартість скотча

Такого формату скотч в Києві поширений як в офісах і бізнес-центрах, так і в школах, університетах та дизайнерській справі. Застосовується подібний різновид для склеювання паперу або картону. Подібні скотчі прозорі, що особливо зручно для використання. У більшості випадків покупці прагнуть такий скотч купити в Києві з невеликою шириною. При подібному підході місце склеювання може бути абсолютно непомітним.

Канцелярський скотч - це доступна ціна, невелика товщина і середній рівень адгезії. Такі варіанти оптимальні для домашнього та офісного використання. До їх особливостей можна віднести відсутність стійкості до дії вологи, а також низьких температур.

Двосторонній скотч

Цей різновид відноситься до канцелярського типу. Двосторонній скотч використовується як в декорі, так і в офісних умовах, і в побуті. Виробники пропонують купити двосторонній скотч в Києві, ціна його абсолютно доступна, а можливості - набагато ширше, ніж у одностороннього канцелярського варіанту. Випускаються такі скотчі в декількох типах:

 • Без основи - клейовий шар з вощеним папером з одного боку і паперовим шаром, що відклеюється - з протилежного. Застосовують такий варіант скотча замість традиційного, клею, що довго висихає.
 • На основі зі спіненого матеріалу, паперовій або тканинній основі. На основу наноситься клейовий состав. Такого скотча вартість трохи вище, але він демонструє більш міцні і надійні показники склеювання.

Особливості та ціна пакувального скотча

Скотч такий купити в Києві сьогодні не складає проблеми, завдяки допомозі спеціалізованого інтернет-магазину Стікер. Від канцелярського зразка даний тип стрічки відрізняється більшою товщиною клейового шару. Це забезпечує кращу адгезію і стійкість при несприятливих зовнішніх впливах. Класифікують пакувальний скотч по:

 • товщині стрічки;
 • товщині клейового шару;
 • призначенню.

Залежно від цих показників визначається і остаточна вартість. Пакувальний скотч купити можна різних кольорів, ціна залежить і від цього. Так, пакувальні варіанти бувають:

 1. прозорими;
 2. різнокольоровими;
 3. з вказівними написами ( «Акція», «Увага», «Скло» і ін.).

Стандартна ширина пакувального скотча більше, ніж канцелярського, зазвичай становить від 48 мм і більше.

Малярський скотч

Дана категорія належить до пакувального різновиду. Скотч малярний, ціна якого цілком доступна, - ідеальний варіант для використання при ремонті або будівництві. Практично завжди малярський скотч, або стрічку, як його ще називають, кріплять тимчасово, коли немає потреби в надійності з'єднання. Цим обумовлюються і властивості малярного скотча. Клейовий шар - невеликої товщини, що забезпечує помірний рівень адгезії, а при відриві скотча, на поверхні не залишиться слідів.

Застосовують малярський скотч в основному для захисту від слідів при фарбуванні і ґрунтуванні.

Пристрої для використання скотча

Для зручності упаковки і застосування скотча в інших умовах виробники пропонують обзавестися спеціалізованими пристроями, що полегшують роботу. Виробники рекомендують купити скотч в Києві, доповнивши його особливим пристроєм для пакувального матеріалу. Принцип дії апарату простий і дуже ефективний. Клеюча стрічка поміщається в призначене для неї місце і відрізається завдяки конструкції апарату. Зручна ручка робить використання ще більш спрощеним. Особливо актуально купити даний апарат для підприємств сфери продажу, а також логістичних компаній.

Деякі виробники пропонують і канцелярський скотч в диспенсері, ціна його в Україні абсолютно доступна, а використання - вельми зручне. Канцелярський аналог - спрощений варіант пакувального. Відмінністю є лише відсутність ручки і менші розміри.

Купити скотч в Україні

Скотч в Києві придбати сьогодні не складає проблеми. Оптимальним підходом до здійснення покупки стає звернення до допомоги спеціалізованого інтернет-магазину Стікер. Продаж товарів у величезному асортименті, висока якість, скотч для будь-яких цілей і доступна ціна - ось основні переваги звернення до фахівців нашої компанії.

Ми пропонуємо варіанти для будь-яких цілей і завдань. Скотч будь-яких типів, відмінна ціна, можливість покупки як в Києві, так і в інших містах країни роблять співпрацю з нами зручною перспективною. А вигідні умови для постійних партнерів дозволяють повністю укомплектувати офіси і центри логістичних компаній усім, необхідним для роботи приладдям. Вибирайте роботу з професіоналами своєї справи і зможете насолоджуватися результатами співпраці постійно.

Стрічкі клейкі (скотч)

Сортування
Відображати:
Стрічка клейка 18мм*20м, Buromax

-+

Стрічка клейка 18мм*20м, Buromax

BM7150-01

Цiна: 11.00 грн.

Стрічка двостороння клейка 12мм*10м, Axent

-+

Стрічка клейка 18мм*30м, Buromax

-+

Стрічка клейка 18мм*30м, Buromax

BM7153-01

Цiна: 13.00 грн.

Стрічка клейка 12мм*20м, Buromax

-+

Стрічка клейка 12мм*20м, Buromax

BM7113-01

Цiна: 7.00 грн.

Стрічка клейка 12мм*10м, Buromax

-+

Стрічка клейка 12мм*10м, Buromax

BM7110-01

Цiна: 5.00 грн.

Стрічка клейка 18мм*20м, Axent

-+

Стрічка клейка 18мм*20м, Axent

3014-A

Цiна: 11.00 грн.

Стрічка клейка 18мм*30м, Axent

-+

Стрічка клейка 18мм*30м, Axent

3015-A

Цiна: 13.00 грн.

Стрічка двостороння клейка 24мм*10м, Axent

-+

Показано з 1 по 16 з 74 (всього 5 сторінок)