Ручка для написання – невеличкий атрибут, який потрібен кожному: нехай це школяр, студент, звичайна працююча людина або навіть пенсіонер. Сьогодні канцелярський ринок пропонує широкий вибір моделей ручок для письма, які різняться речовиною-наповнювачем пасти, формою, м'якістю, тривалістю використання. Підбираючи ручку для письма, зверніть увагу на такі характеристики канцелярського приладдя:

  • М'якість написання. Ручка повинна залишати чіткий слід після незначного натискання, тоді рука не буде втомлюватися і перенапружуватися.
  • Наявність вставки для стійкості при триманні приладдя. Спеціальний матеріал в місцях тримання ручки допоможе пальцем не зісковзувати, навіть якщо вони потіють.
  • Товщину лінії письма. Різні моделі ручок можуть залишати шрифт від 0,5 до 1,0 мм.
  • Колір пасти.
  • Наявність вбудованої гумки в ручці, яка стирає написане

Особливості канцелярських ручок пиши-стирай

Каліграфічні помилки, описки в словах допускає кожен, особливо це стосується школярів. Але, так не хочеться перекреслювати текст, адже це не зовсім естетично, а іноді, буває, що і не допускається закреслення, тоді доводиться переписувати заново весь запланований текст. Така проблема легко вирішується, якщо є ручка пиши-стирай. Продаж приладдя для письма вигідний в інтернет-магазині «Стікер», який пропонує великий вибір кулькових ручок пиши-стирай по виграшним пропозиціям. Канцелярські ручки в магазині поставляються від відомих виробників Axent і Cool For School. За допомогою таких ручок можна легко коригувати написаний текст гумкою, компактно вбудованим в верхню частину приладдя для письма.

Товщину ліній можна вибрати відповідну для себе - від 0,5 до 1 мм, колірна гама широка, але, в основному, розповсюджені ручки синіх, червоних і чорних кольорів. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, який не втрачає кольору і властивості з часом, ергономічні вставки для пальців створені для зручного управління приладом під час письма. Ви можете замовити ручку з компактним ковпачком, який щільно замикається, захищаючи пасту від висихання, або ж вибрати модель з автоматичною засувкою пасти всередину корпусу. Пиши-стирай ручка має гумку, який прибирає написане на аркуші безслідно, сам при цьому залишаючись чистим, без залишків пасти. Вартість такої диво-ручки не набагато вища, ніж звичайної, але плюси використання ви відчуєте відразу.

Де можна вигідно придбати ручку пиши-стирай?

Купити ручку пиши-стирай за низькою ціною можна в інтернет-магазині «Стікер». Ціна ручки пиши-стирай коливається від 18 до 30 грн за один зразок. Ціна на ручки пиши-стирай набагато нижча в інтернеті, ніж в звичайних канцелярських магазинах. Ми пропонуємо товар з мінімальною націнкою, оскільки працюємо безпосередньо з постачальником. Ручка першокласної якості буде відправлена в будь-яке місто через 2-3 дня, оплатити покупку ви зможете банківською картою. Купити ручку пиши-стирай - прекрасна можливість непомітно позбавлятися від помилок, зроблених під час письма.

Ручки «пиши-стирай»

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)