Що таке лоток для документів?

Кожен офісний працівник рано чи пізно стикається з ситуацією, коли на робочому столі вже просто немає вільного місця. Все завалено паперами, документами і довідками того чи іншого призначення. Коли стає неможливим нормально працювати і папери так і норовлять переплутатися, а то і просто звалитися зі столу, на допомогу приходять зручні і функціональні лотки для документів, купити які і пропонує наш інтернет-магазин «Стікер».

Купити лоток для документів - це відмінний спосіб навести порядок, організувати робочий простір, вести документацію відповідально і зберегти потрібні папери в належному вигляді. Більш того, саме зберігання документів в лотках дозволяє відмінно структурувати робочу документацію. Так, можна відокремити вже підписані керівництвом документи від тих, що тільки підлягають розгляду, розфасувати справи по датах або терміновості, а також темам і напрямам.

Таким чином, лоток для паперів - це обов'язкове придбання для будь-якого офісу або компанії, незалежно від розмірів і сфери діяльності.

Лоток для паперу - види і застосування

На сьогоднішній день виробники пропонують своїм клієнтам величезне різноманіття типів і різновидів лотків. Відрізняються вони як по конфігурації, так і за матеріалом виготовлення, а також забарвленням.

Завдяки допомозі спеціалізованого інтернет-магазину «Стікер», лотки для документів купити можна в різних варіантах. Серед основних класифікацій:

 • конструктивна - за цією ознакою лотки підрозділяють на горизонтальні, вертикальні і настінні;
 • за кількістю відсіків від одного трьох, або ж збірні моделі, з необмеженою кількістю лотків;
 • за матеріалом виготовлення: пластикові, металеві, дерев'яні;
 • за кольором.

При виборі органайзера рекомендується орієнтуватися на сферу його використання, а також площу, яка буде відводитися під установку. Крім цього, приділіть серйозну увагу колірній гамі, а також матеріалам, що застосовуються при виготовленні. Так, для строгих офісних приміщень якнайкраще підійдуть такі кольори лотків:

 1. чорні;
 2. сірі;
 3. коричневі;
 4. прозорі.

Вибравши кілька кольорів можна набагато спростити орієнтування і зробити діловодство більш структурованим і зрозумілим. При виборі лотків для домашнього використання, застосування на робочих столах школярів або студентів, або просто підборі канцелярського приладдя для оригінальних і креативних особистостей, рекомендується віддати перевагу таким кольорам лотків:

 • блакитні;
 • червоні;
 • лимонні;
 • салатові;
 • фіолетові;
 • рожеві;
 • зелені.

Яскраві і насичені кольори органайзерів зроблять їх використання більш приємним, і дозволять дотримуватися порядок навіть на робочому столі активної і непосидючої дитини.

Вибираючи лоток для паперу, виходячи з матеріалу, рекомендується, в першу чергу, орієнтуватися на міцність. Так, високоякісний пластик - відмінний вибір для комплектації робочої зони співробітників офісу, а ось для столу керівника або секретаря вже варто підбирати металевий або дерев'яний лоток для паперу, як більш солідний і надійний. Ціна лотків для документів такого типу трохи вище, однак, це повністю окупається їх характеристиками і зовнішнім виглядом.

Лотки для документів горизонтальні: переваги і недоліки

Лоток для зберігання паперу, горизонтальної орієнтації є одним з найбільш зручних варіантів. До його переваг можна віднести:

 • місткість;
 • стійкість;
 • можливість складання збірних конструкцій з практично необмеженою кількістю секцій.

Завдяки цьому в одному кутку робочого столу можна створити повну картотеку і розташувати всі необхідні документи. При цьому саме горизонтальні лотки, можуть виготовлятися з дерева і підходити для робочих столів керівництва.

Серед недоліків такого способу зберігання паперів:

 • необхідність відведення більшого простору, ніж у випадку з вертикальними конструкціями;
 • можливість «завалити» паперами порівняно невеликий по висоті лоток;
 • складність доступу до нижніх документів, необхідність прибирати при цьому верхні.

Підставки для документів вертикальні

Лоток для паперу подібної орієнтації - це вибір власників столів, невеликої площі. Завдяки вертикальній орієнтації документів в лотку, вони не займають багато місця і можуть бути досить швидко вилучені. При такому підході краще видно написи на корінцях папок, що спрощує пошук документів.

До недоліків даного типу лотків можна віднести їх нестійкість. Через невелику площу основи встановлювати вертикальні стійки слід біля стіни, щоб надати їм додаткову точку опори. При виборі даного органайзера простежте за його якістю. Бажано, приділяти увагу більш важким моделям, так як саме вони здатні витримати вагу великої кількості документів і не впасти.

Стійка для документів настінна - особливості використання

Даний тип органайзерів оптимальний для тих, у кого зовсім немає місця для зберігання документації. Настінні органайзери успішно замінюють полички і тумбочки, а простота доступу до документів робить їх використання надзвичайно корисним.

Однак слід зазначити, що для встановлення настінних моделей органайзерів доведеться проробляти отвори в стіні, що не завжди із захопленням сприймається власниками приміщення. При перестановці даний лоток переміщати складніше, ніж попередні варіанти.

Купити лотки для паперу за найкращими цінами

Лоток для паперів купити сьогодні не складає труднощів. Головне - підібрати дійсно якісний, надійний і безпечний варіант. Інтернет-магазин «Стікер» пропонує своїм клієнтам тільки висококласні пропозиції від відомих брендів. Серед особливостей наших лотків:

 • міцність;
 • надійність;
 • безпека використовуваних матеріалів;
 • стійкість фарб;
 • відсутність запаху.

Крім цього «Стікер» пропонує лоток для паперів, ціна якого абсолютно доступна кожному покупцеві. Продаж канцелярського приладдя - наша основна сфера діяльності і ми в ній сильні, як ніхто інший.

Лотки для паперу

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 82 (всього 6 сторінок)