Папір офісний – найбільш затребуваний товар для офісної роботи. Якість паперу впливає на зовнішній вигляд майбутніх документів, визначає тривалість експлуатації відповідного обладнання.  Щоб купити відмінний офісний папір, треба знати основні типи і критерії вдалого вибору.

Різновиди офісного паперу

  1. Клас «С» - оптимальний варіант паперу за бюджетною ціною. Підходить для друку середніх об’ємів документації, найбільш представлений на ринку канцелярського приладдя. Папір офісний представленої категорії дає можливість отримувати документацію високої якості на всіх основних різновидах техніки.

  2. Клас «В» - ідеальний варіант для великих обсягів документів із застосуванням функції двостороннього друкування. Підходить для принтерів, що працюють з високою швидкістю і призначені для використання в середніх і великих офісах.

  3. Клас «А» - папір А4, що використовується в лазерних принтерах, має підвищену білизну, наділений відмінними технічними показниками, що дає можливість використовувати його для друку документів відмінної якості. Папір офісний А4 підходить для використання швидкісними принтерами та копірами, одностороннього та двостороннього друку, в тому числі і кольорового. В папері представленого типу не міститься смол та токсичних речовин, які можуть негативно вплинути на роботу обладнання та здоров’я співробітників, а його ціна в магазині «Стікер» завжди залишається доступною для всіх.

Як вибрати якісний папір для друку?

Від якості офісного паперу залежить як зовнішній вигляд надрукованої документації, так і довговічність експлуатації відповідного обладнання. Передусім треба звернути увагу на такі характеристики товару:

  • Геометрія аркушів, чіткість обрізаних країв. Високоякісний папір для друку не повинен мати кривих зрізів, заломлень. Це попередить злипання і застрягання паперу в принтері під час друку.

  • Білизна аркушів – аркуші повинні бути білосніжними, без посторонніх вкраплень.

  • Вологість – не менш важливий показник вдалого вибору. Під час друкування аркуші піддаються тепловій обробці, вологість повинна бути низькою - 4,5%. В такому випадку документи не будуть згортатися і зминатися.

  • Щільність паперу повинна становити не менш 80г / м2.

Папір А4, купити який пропонує магазин канцелярії «Стікер», - це низька ціна  і незмінно висока якість, про що свідчить кількість продаж офісного і канцелярського приладдя.

Як зберігати офісний папір?

Папір для друку повинен зберігатися в приміщенні з постійною температурою та оптимальною вологістю повітря: 200С та 50% відповідно. Для того, щоб аркуші не втратили своїх первинних якостей, краще уникати потрапляння прямого сонячного випромінювання. Папір не рекомендується ставити вертикально – в такому випадку він може деформуватися.

Папір А4, ціна якого завжди залишається лояльною для покупців, повністю відповідає стандартам якості. В нашому магазині представлений широкий асортимент білого, кольорового паперу А4, рулонного та перфорованого, паперу для факсу, касової стрічки, а ціна товару нижче, ніж в стаціонарних магазинах канцелярії.

Папір A3, A4, A5 для офісної техніки

Сортування
Відображати:
Стрічка касова 57,5мм 19м термо

-+

Стрічка касова 80мм 75м термо

-+

Стрічка касова 80мм 75м термо

У40038

Цiна: 112.00 грн.

Стрічка касова 80мм 19м термо

-+

Стрічка касова 57,5мм 60м термо

-+

Папір офісний  A4 80г/м2  500арк клас С Crystal Pro, білий

-+

Показано з 1 по 16 з 142 (всього 9 сторінок)