Стрижень для кулькової ручки - це змінний елемент, який необхідний для її функціонування. Через певний проміжок часу, чорнила в ручці мають властивість закінчуватися. Саме для того, щоб ви могли використовувати інструмент для написання на всі 100% (та той продовжував виконувати свою функцію), необхідна заміна стрижню.

Також, якщо придбати стрижень для ручки, ви легко подовжите термін її служби та заощадите кошти.

Яким повинен бути стрижень кулькової ручки: критерії вибору

Вибрати стрижень ручки - що тут складного, здавалося б? Адже цей інструмент для написання використовує 99,9% людей. Але від правильності вибору стержня залежить функціональність самого інструменту (ручки). Саме тому при покупці для ручки гарного стрижня, зверніть увагу на п'ять речей:

  • Бренд. В інтернет-магазині Стікер представлені вироби від компаній: Axent, Buromax, Delta, Economix та інших. Ви завжди можете віддати перевагу варіантам від найпопулярніших марок - Buromax, Economix. Але й інші, представлені на віртуальних полицях - також знаходяться в категорії якісні.
  • Колір. Якщо вам потрібні стрижні для кулькових ручок для роботи, краще віддати перевагу класичним - синім. Якщо ж для інших цілей (написання конспектів, малювання), тоді сміливо вибирайте червоні або, наприклад, фіолетові.
  • Товщину лінії. 0,05 мм, 0,07 або 1 мм - від цієї величини залежить, в першу чергу, не тільки комфорт при написанні, а й зовнішній вигляд почерку. Під комфортом написання мається на увазі те, наскільки вам зручно працювати з канцелярською приналежністю. Наприклад, деякі люди, віддають перевагу тільки тонким стрижням для ручок. Інші - навпаки.
  • Довжину стрижня. Цей параметр безпосередньо залежить від канцелярської приналежності. Але в інтернет-магазині Стікер ви завжди знайдете будь-який варіант: від 98 до 107 мм.
  • Вартість. На наших віртуальних полицях – варіації вартістю, починаючи від кількох гривень. І дорожчі варіанти.

Де вигідніше купити стрижні для кулькових ручок?

В інтернет-магазині Стікер ви маєте можливість вигідно купувати канцелярію. В тому числі, змінні стрижні для ручок. Більш того, ми пропонуємо вам:

  1. Доставку. При замовленні на суму від 750 гривень, вона безкоштовна.
  2. Знижки. Залежно від суми покупки, дисконт складатиме від 5 до 10%.
  3. Безкоштовні консультації по телефону, зазначеному в шапці сайту.
  4. Чекаємо на Вас!

Стрижні для кулькових ручок

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 25 (всього 2 сторінок)