Що таке плівка для ламінування?

Плівка для ламінування - це можливість захистити документ від зовнішнього згубного впливу і продовжити його термін зберігання. Надрукований важливий документ за допомогою спеціального плівкового покриття не боїться пилу, вологи, жирних плям, розривів, загинів куточків і інших видів псування. Ламінована друкована продукція або важливі папери зберігають свою читабельність і видимість важливих реквізитів, підпису, печатки.

Де використовується плівка для ламінації?

Приватні особи вважають за краще купити спеціальну плівку, щоб забезпечити презентабельний вигляд і захист своїх документів і фотографій. У бізнес-сфері вона застосовується для виготовлення візиток, меню кафе і ресторанів, промо-інформаційних друкованих видань. У школах, садах, спортивних секціях керівники прагнуть замовити плівку для ламінування, щоб створити заохочувальні грамоти або дипломи, сертифікати про участь в змаганнях і фестивалях. Продукція підходить для рекламних цілей: плівка для ламінації може бути використана для оформлення подарункових плоских магнітів, календарів.

Навіщо купувати плівку для ламінування?

Така продукція, як фірмова плівка для ламінування, виконує три головні захисні функції:

 1. Попереджає стирання тексту, псування його чіткості. Маючи захищений документ, не буде потрібно замовляти дублікат або підтверджувати його справжність в разі юридичних або судових проблем.
 2. Попереджає механічну порчу. Завдяки цьому папір неможливо порвати, зім'яти або випадково викинути.
 3. Перешкоджає вигорянню чорнила. Важливо купити плівку для ламінування цінної документації, роздрукованої за допомогою принтерів.

Таким чином, проявивши турботу про важливі бумаги, дипломи, особисті або цінні документи, ви захистите їх від можливих непоправних наслідків псування.

Види і особливості використання плівки для ламінатора

Процес ламінування безпосередньо залежить від виду використовуваного матеріалу. На сайті «Стікер» можна придбати плівку для ламінування:

 • Для холодної технології. При холодному методі ламінуюча плівка має клейку смугу, яка служить способом склеювання. Матеріал піддається спресовуванню, що створює необхідне притискне зусилля для рівномірного і якісного з'єднання. Така плівка для ламінування в Києві має дорожчу вартість, ніж серії для гарячого ламінування.
 • Для гарячої технології. Технологія передбачає застосування для ламінатора звичайної плівки, яка піддається термічній дії і плавиться, склеюючись між собою. Купити плівку для ламінатора можна для всіх видів друкованої продукції (паперової, фото), але вона не підійде, якщо потрібно захистити синтетичну поверхню.

Також плівка для ламінатора може бути односторонньою або двосторонньою (конвертового типу), що дозволяє захищати продукцію тільки по лицьовій стороні, або герметично запаювати документ всередині плівки.

Плівка для ламінування: види і ціна?

Одне з головних питань поряд з якістю продукції, яке цікавить покупців, це скільки коштує плівка для ламінування. Ціновий фактор залежить від характеристик, властивостей і видів плівки. Існує плівка ламінуюча різних форматів, дозволяючи підібрати варіант для запаювання прав, ідентифікаційного коду або документа про шлюб формату А4. Чим більший формат має плівка для ламінування, тим вище її ціна.

Визначальними параметрами є матеріал: дорогий полівінілхлорид (PVC), в середньому сегменті з маркуванням OPP, дешевий варіант, до того ж універсальний - з маркуванням PET.

Плівка для ламінування забезпечує можливість домогтися естетичних якостей, захищаючи водночас друкований аркуш або фотографію. Для цього на вибір представлені серії з:

 • матовою поверхнею (мають шорсткість, не дають відблиски при попаданні спрямованого світла);
 • глянцевою поверхнею (гладкі, презентабельні зовні покриття). Таку плівку для ламінатора варто придбати, якщо потрібно надати чіткості і виразності друкованому виробу, наприклад, бейджику.

На їх ціноутворення головним чином впливає не зовнішня текстура, а товщина, яка може бути 8-240 мікрон.

Продаж плівки для ламінування в Києві

Якщо вам потрібна перевірена, високоякісна плівка, ламінуючи різні видання і поверхні, купити її ви можете в інтернет-магазині «Стікер». У каталозі представлена продукція відомих торгових марок, товари яких зарекомендували себе на ринку як зручні у використанні і практичні в роботі. Завдяки широкому асортименту можна підібрати варіант плівки ламінування потрібного розміру, товщини і з набором необхідних властивостей.

На нашому сервісі увесь товар можливо купувати з особливим комфортом:

 • легкий вибір на сайті з можливістю фільтрації пошуку;
 • допомога консультантів по телефону;
 • можливість плівку для ламінування купити з доставкою по Україні зручним способом (поштою, компанією-перевізником) або отримати товар з рук кур'єра в будинку, в офісі;
 • будь-який комфортний спосіб оплати для покупця (готівкою, безготівково на банківський розрахунок для корпоративних клієнтів, а також оплата банківською картою для приватних осіб).

Ми дбаємо про те, щоб вам було максимально зручно і вигідно придбати спеціальну плівку для запаювання паперу, яка задовольнить своїми характеристиками і довговічністю.

Де вигідно купити плівку для ламінування?

Інтернет-магазин «Стікер» реалізує плівку для ламінування за низькою ціною. Доступна вартість обумовлюється прямим співробітництвом з виробниками, закупівлею великими партіями за цінами нижче оптових. Відсутність посередницьких послуг робить можливим продаж продукції по максимально конкурентним цінам.

У нас не тільки низька вартість плівки для ламінування, а й часто проводяться акції, знижки, приємні бонуси і лояльна цінова політика для постійних клієнтів. При великому замовленні можна скористатися безкоштовною доставкою, що відобразиться на економії бюджету.

Плівки для ламінування

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 26 (всього 2 сторінок)