Що таке гумка для грошей?

Гумки для грошей є, мабуть, найнеобхіднішим офісним приладдям в банківській сфері, а також будь-якій компанії, де відбувається великий оборот грошових коштів. Крім цього, їх використання актуально в будь-який іншій сфері, зокрема, гумки для грошей купити корисно для:

 • поліграфічної сфери діяльності, з метою скріплення готових візитних карток, брошур або каталогів;
 • медичної - сортування і фіксація таблеток на блістерах;
 • канцтовари - олівці, ручки, пензлики відмінно скріплюються гумками, не розсипаються і не губляться, що полегшує їх реалізацію і транспортування.

Крім цього гумки для грошей купити доцільно інженерам, картографам, геологам і геодезистам, а також всім тим, хто має справу з різними картами, кресленнями або плакатами, які для зручності скручують в згортки. Кілька грошових гумок з легкістю втримають згорток в рулоні, не даючи йому розвернутися і пошкодитися під час транспортування або зберігання.

Гумка для грошей - переваги і різновиди

На сьогоднішній день виробники пропонують гумки для грошей в Києві, виготовлені з латексу або каучуку. Відмінна еластичність і здатність розтягуватися роблять гумку оптимальним помічником.

Класифікують канцелярські гумки за кількома ознаками:

 1. товщина і діаметр;
 2. якість;
 3. колір;
 4. виробник.

До переваг використання в офісних або банківських умовах спеціалізованих гумок відносяться такі чинники:

 • простота фіксації, як банкнот, так і інших предметів;
 • мінімальний знос і пошкодження купюр при використанні;
 • ідеальний спосіб сортування та класифікації різних видів продукції або номіналів банкнот;
 • простота підрахунку грошових сум;
 • безпека і екологічність;
 • доступність вартості.

Вибираючи грошові гумки в інтернет-магазині Стікер, ви можете бути впевнені в зручності їх використання.

Гумка для грошей - від чого залежить ціна?

Остаточна вартість гумок залежить в більшості випадків від компанії-виробника, а також вмісту каучуку і товщини. Ціна встановлюється не за кількістю штук, а за вагою, таким чином ви можете вибрати і купити набір гумок вагою від 50 грам і до кілограма, в залежності від потреб конкретного підприємства, компанії, або організації.

Гумка для грошей - купити в Києві і по Україні

Інтернет-магазин Стікер пропонує широкий асортимент вибору гумок для грошей. Залежно від потреб ви можете зупинити свій вибір на бюджетних зразках або вибрати вироби підвищеної міцності, виробництва іменитих брендів. Гумки можуть бути упаковані в поліетиленовий пакет або невелику настільну картонну коробочку для полегшення використання.

Висока якість пропозицій, доступна вартість і широта асортименту - ось основні якості, за які інтернет-магазин Стікер вибирають клієнти з усієї країни. Більш того, ми пропонуємо приємні умови співпраці для постійних покупців, а також регулярно проводимо акції, що дозволяють придбати бажаний товар за найбільш прийнятною, конкретно для вас, ціною. Незалежно від обсягу замовлення є можливість скористатися послугами доставки товару.

Співпрацюйте з професіоналами, придбайте, дійсно, високоякісне канцелярське приладдя в необхідному обсязі і за доступними цінами. Зробіть свій бізнес простим і структурованим, дозвольте співробітникам насолоджуватися використанням високоякісної і красивої канцелярії і тоді успіх підприємству гарантований.

Гумки для грошей

Сортування
Відображати:
Гумки для грошей  50г асорті, Buromax

-+

Гумки для грошей  50г асорті, Axent

-+

Гумки для грошей 200г асорті, Buromax

-+

Гумки для грошей 500г асорті, Buromax

-+

Гумки для грошей 200г асорті, Axent

-+

Гумки для грошей 1000г асорті, Axent

-+

Гумки для грошей 1000г асорті, Buromax

-+

Гумки для грошей  50г Natural, Buromax

-+

Гумки для грошей 500г асорті, Axent

-+

Гумки для грошей 1000г Natural, Buromax

-+

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)