Дошка для маркера: що це й навіщо потрібно?

Дошка для писання маркером або кріплення магнітів – практичне пристосування для графічного представлення інформації під час презентацій, доповідей, лекцій і т. д. Подібними конструкціями активно користуються викладачі у школах й університетах, прогресивні компанії, організатори івентів.

Магнітна дошка допомагає краще донести суть викладеного матеріалу, продемонструвати додаткові ілюстрації. А ось дошка для малювання маркером вирішує питання з терміновим графічним представленням інформації. Загалом обидва типи пристосувань підвищують рівень цікавості аудиторії до того, що розповідає оратор.

Дошка магнітно маркерна: як купити її вдало?

Маркерна дошка стала досить популярною наприкінці минулого століття, коли в освітній сфері та організації бізнес-процесів стався ряд змін. Намагаючись оптимізувати роботу компаній і навчальних закладів, а також полегшити працю доповідачів і викладачів, виробниками презентаційного обладнання була створена магнітно маркерна дошка. Сучасна версія відрізняється наступними характеристиками:

 • Розміром робочої поверхні (є як компактні моделі, так і великогабаритні дошки маркерні/магнітні).
 • Відтінком полотна. Класична дошка маркерна виконується в білому кольорі, але є й варіанти більш яскраві – зелені, рожеві, блакитні.
 • Комплектацією. Може продаватися разом з інструментами для письма та всіма необхідними пристосуваннями для кріплення.

Безумовно варто купити маркерну дошку, якщо в офісі, приміщенні для презентацій/івент-заходів або в навчальному класі часто виникає потреба в терміновому поданні графічної інформації. Маркерна дошка корисна, купити її має кожен далекоглядний керівник компанії чи організації!

Магнітна дошка: ціна варта того?

Оснащення приміщень якісним обладнанням – не тренд, а необхідність! Дошка магнітно маркерна – це одне з небагатьох пристосувань, без яких сучасним викладачам, доповідачам та керівникам проектів/відділів просто не обійтися. Купити магнітну дошку, навчальну чи офісну, можна задля реалізації наступних завдань:

 • щоб у процесі викладання матеріалу представляти непідготовлену інформацію графічним способом (дошка для письма маркером зазвичай магнітна, тому кріпити заздалегідь роздруковані ілюстрації теж буде не складно);
 • підвищити рівень зацікавленості аудиторії у вивченні матеріалу чи плануванні завдань (дошка для написання маркером вже давно вважається незамінним помічником у проектній роботі, навчанні школярів і студентів);
 • поліпшити імідж навчального закладу, організації або компанії (дошка маркерна – обладнання, яке купити в Києві дійсно варто).

Скільки коштує маркерна дошка: ціна в інтернет-магазині Стікер

Маркерна дошка – конструкція, ціна якої варіюється в досить широкому діапазоні. Вартість подібних пристосувань для графічного представлення інформації залежить не тільки від розміру робочої поверхні. Якщо дошка для письма маркером укомплектована останнім, то ціна буде трохи вищою.

Зверніть увагу, що в нашому каталозі можна вибрати діапазон вартості, яка вас влаштує. У результаті неодмінно знайдеться дошка магнітно-маркерна, купити яку ви захочете відразу ж. На ціну також впливає торгова марка (репутація виробника). Зауважимо лише, що у нас кожна дошка для маркера якісна, і її можна придбати дійсно дешево!

Як купити магнітну дошку на нашому сайті?

Магнітна дошка – товар, який купити в Києві можна декількома способами. Оптимальний варіант – замовити магнітну дошку на нашому сайті. Як це зробити:

 1. Виберіть, якого розміру магнітна дошка на стіну вам потрібна.
 2. Задайте в каталозі сортування (за назвою чи ціною).
 3. Ознайомтеся з описом моделі (кожна дошка навчальна представлена з докладними характеристиками).
 4. Додайте товар до кошику та вкажіть способи оплати/доставки, які вам підходять. Зверніть увагу, що магнітна дошка – конструкція, ціна якої у роздрібних магазинах інша (тобто на сайті замовляти дешевше).
 5. Підтвердьте замовлення в діалозі з нашим менеджером.

Якщо самостійно вибрати та придбати маркерну дошку у вас не вийде, телефонуйте та консультуйтеся з нами! Співробітник компанії Стікер допоможе підшукати оптимальне презентаційне обладнання, ураховуючи всі ваші вимоги та побажання.

Дошки магнітно-маркерні для малювання та писання

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 27 (всього 2 сторінок)