Що таке антистеплер?

Антистеплер – функціональне канцелярське приладдя, призначене для вийняття скоб із паперу. Цей пристрій відрізняється простотою експлуатації і практичністю, активно використовується в офісах, школах, університетах. Власне кажучи, антистеплер корисний там, де регулярно виконується паперова робота та потрібне скріплення/роз'єднання аркушів.

Конструктивні особливості та експлуатаційні переваги

Перший пристрій було винайдено ще на початку минулого століття, а вже сьогодні у продажу зустрічаються приладдя різних модифікацій. Є варіанти в пластиковому чи металевому корпусі всіляких відтінків, але основні елементи конструкції майже не зазнавали особливих змін: два осьових клина з гострими кінцями утримуються пружиною. Скоби витягуються в момент натискання на крайні частини пристрою, краще це робити з боку закруглених країв, щоб не пошкодити папір.

Сучасний антистеплер має ряд переваг:

  1. Ергономічна та компактна конструкція.
  2. Інтуїтивно зрозумілий принцип експлуатації.
  3. Ефективність (витягує непотрібні дужки акуратно та швидко).
  4. Доступна ціна (у межах 20-ти гривень).
  5. Довговічність (механізм простий і надійний).

Де недорого купити антистеплер з доставкою по Україні?

Раніше, щоб придбати канцелярське приладдя, похід у магазин був необхідністю. Але тепер купити антистеплер та всі інші корисні інструменти для роботи з документами – простіше простого! Варто лише підібрати необхідні товари в каталозі компанії Стікер й оформити замовлення. Переваги покупки в нашому інтернет-магазині:

  • інформативна презентація товарів (навіть простий антистеплер представлений із докладним описом, актуальною ціною та фото);
  • цілодобовий прийом заявок і їх швидка обробка в робочий час;
  • гарантована якість, є можливість повернути товар (докладніше умови викладені у відповідних розділах сайту);
  • недорого (на будь-який антистеплер діє лояльна ціна).

В інтернет-магазині Стікер ви зможете антистеплер купити з доставкою по Києву та всій Україні. Оформлення замовлення триватиме близько хвилини, а корисний канцелярський пристрій опиниться за вказаною адресою протягом 1 – 3 днів. Залишайте заявку вже зараз!

Антистеплери

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)