Що таке чорнильна ручка і де її купити в Україні?

Чорнильна ручка – це пристосування для письма, що має металевий наконечник і спеціальний механізм для наповнення останнього чорнилом. Якщо раніше конструкція подібного канцелярського приладдя була простою, то тепер чорнильні ручки мають усередині цілу систему, завдяки якій вони зручні у використанні. Більш не треба мочити їх кожен раз у чорнило, досить лише трохи натиснути на кінчик пера!

Продаж пір'яних ручок: як усе починалося

Вперше ручка з пером з'явилася ще в 10 столітті, але тоді вона працювала зовсім за іншим принципом. Для написання тексту потрібно було опускати пристосування в чорнило кожні 3 – 7 літер, що робило мистецтво каліграфії досить важким.

Зараз же чорнильна ручка – загальнодоступний інструмент, котрий купити можна фактично в будь-якому магазині канцтоварів. У такому вигляді вона з'явилася вже в кінці 19 століття. Нова конструкція була вдосконалена, і сучасні пір'яні ручки не залишають плям на папері!

Якими бувають чорнильні ручки?

Конструктивно чорнильні ручки складаються з трьох основних елементів:

  1. Корпусу. Найчастіше виконаний із пластику, колір і довжина відрізняються в різних виробників.
  2. Системи наповнення. Заправний механізм працює за наступним принципом: у момент натискання на папір до наконечника ручки подається чорнило. Надзвичайно просто та зручно!
  3. Пера. Виготовляється переважно з нержавіючої сталі, але деякі моделі можуть оснащуватися золотими наконечниками (ексклюзивні та преміум-варіанти від іменитих брендів).

Як купити в Києві якісне канцелярське приладдя?

Купити чорнильну ручку в Києві досить просто, якщо користуватися послугами компанії Стікер . Для вашого комфорту ми навіть передбачили доставку «день у день». Це на випадок, якщо ручка потрібна терміново, а щоб купити її у звичайному магазині у вас немає часу.

Зверніть увагу, що ми пропонуємо винятково якісну канцелярську продукцію. Можливе повернення товару, обмін та інші операції, націлені на турботу про клієнтів.

Чорнильна ручка: яка ціна?

Назвати представлений канцелярський інструмент дорогим не можна, адже в нашому асортименті є варіанти за смішну ціну. Щоб дізнатися, скільки коштує пір'яна ручка, вам потрібно лише ознайомитися з товарами в каталозі.

Ціна пристосувань для письма з пером залежить переважно від виробника. Також грає роль наявність патронів у комплекті. Вартість визначається також кількістю ручок, адже у нас є набори з декількох штук різних відтінків.

Чому купити чорнильну ручку в інтернет-магазині Стікер – гарна ідея?

Основний напрямок нашої діяльності – реалізація якісного канцелярського приладдя! Ми пропонуємо своїм покупцям виключно зручні, практичні та корисні інструменти для письма, а також першокласний сервіс:

  • Можна вибрати сортування каталогу. Указати, якого кольору потрібна пір'яна ручка, яка ціна вас цікавить (діапазон), який виробник і т. д.
  • Товари представлені з докладними описами. На сторінці кожної позиції ви знайдете актуальну інформацію про конкретну ручку – від кольору корпусу до типу пера та інших особливостей каліграфічного інструменту.
  • Швидка обробка замовлень і можливість придбати товар із доставкою. Ми готові допомогти з вибором моделі, відправити ручку в будь-яку точку країни.

Саме тому наш інтернет-магазин можна сміливо назвати оптимальним помічником у питаннях придбання канцелярії!

Чорнильна ручка – дійсно корисний інструмент!

Сфера застосування представленого канцелярського приладдя не обмежується повсякденним письмом, нехай воно й підходить для цього ідеально. Чорнильна ручка – пристосування, яке варто купити, перш за все, для занять каліграфією. Можна використовувати її як аксесуар, адже якісно виконаний інструмент здатний підкреслити статус свого власника та допомогти з формуванням ділового образу!

Словом, чорнильна ручка потрібна, а ціна її пояснюється багатофункціональністю, ергономічністю і практичністю!

Чорнильні перові ручки

Сортування
Відображати:
Ручка перова асорті, Zibi

-+

Ручка перова асорті, Zibi

ZB2241

Цiна: 21.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)