Туш – це особлива фарба, при виготовленні якої використовується сажа. Сьогодні не важко купити як чорну, так й кольорову туш різних відтінків. З її допомогою можна накреслити, намалювати тонкі та плавні лінії, створити чудові написи, візерунки та малюнки, скориставшись пером або пензлем.

Туш – незамінний атрибут для тих, хто:

 • займається креслярсько-графічними роботами;
 • захоплюється творчістю (художники, декоратори, дизайнери);
 • створює графічні зображення, рекламні постери, ілюстрації;
 • освоює каліграфію.

Купити туш чудової якості пропонує інтернет-магазин Стікер. Тут ви знайдете туш у рідкому вигляді для креслення насичених відтінків у зручних баночках. У каталозі представлена продукція торгової марки KOH-I-NOOR, яка відрізняється:

 • глибоким інтенсивним кольором;
 • гладкою та рівною текстурою;
 • здатністю зберігати первісний колір під впливом ультрафіолетових променів;
 • морозостійкістю та швидким висиханням.

Художня акрилова туш, доступна ціна якої порадує будь-якого покупця, виготовлена на водній основі та призначена для каліграфії, художніх та графічних робіт.

Дуже часто архітекторами, інженерами, дизайнерами, картографами, оформлювачами у роботі використовується рапідограф. Якщо ви використовуєте інструмент з багаторазовою заправкою, то вам обов'язково знадобиться туш. Купити якісну туш на водній основі у пластиковому балончику завжди можна онлайн на сайті нашого магазину.

Дорослі та діти, любителі й професіонали, легко підберуть у нас для роботи та створення справжніх шедеврів туш, невисока ціна якої не вдарить по бюджету.

Особливості чорнил

Одним з найпопулярніших засобів для каліграфії, малювання, леттерінга (своєрідна ілюстрація слова) та письма є чорнила. Вони широко використовується для:

 • заправки пір'яних ручок;
 • заливки у принтер для друку текстів та фотографій;
 • штампів.

Існують чорнила різних видів, серед яких виділяють два основних.

 1. На водній основі – дозволяють домогтися реалістичної передачі кольору, практично миттєво сохнуть, практично не вигоряють. Часто використовуються з фотопапером та папером для струменевого принтеру, підходять для штампів.
 2. Пігментні – довговічні, мають відносно високу водостійкість. Подібні чорнила купити можна у розмаїтті відтінків кольорової палітри. Досить довго сохнуть, але не вигоряють та не втрачають насичений відтінок. Широко застосовуються для штампів й у творчості, так як ними можна фарбувати дерев'яні та глиняні поверхні.

Зверніться до фахівців інтернет-магазину Стікер, та вони допоможуть підібрати, вигідно купити чорнила та туш для реалізації ваших ідей.

Чорнило, туш

Сортування
Відображати:
Чорнило 50мл, колір чорнил синій, KOH-I-NOOR

-+

Чорнило 50мл, колір чорнил синій, Buromax

-+

Чорнило 50мл, колір чорнил чорний, Buromax

-+

Показано з 1 по 16 з 17 (всього 2 сторінок)