У століття технологій робочий кабінет неможливо уявити без техніки. Величезну частину апаратури представляють друковані агрегати, які потребують встановлення паперу. Для керівників виникає складне питання: де купити касову стрічку, яка б відповідала вимогам цінового показника, якості паперового носія.

Ваш партнер "Стікер" готовий вирішити поставлену задачу і представляє широкий асортимент, доступну ціну і якісний сервіс обслуговування замовників. Серед величезного числа варіантів ви зможете легко замовити касову стрічку, а також інші рулонні, листове упакування паперу. Пропонується до продажу вся необхідна паперова продукція для касових апаратів, копіювальної та друкарської техніки, плотерних апаратів, факсів.

Купити касову стрічку високої якості

У нашому магазині є касова стрічка в Україні, яка не дарма займає важливе місце серед аналогічної продукції. Товар для роботи офісу реалізується від кращих виробників, чий товар актуальний, перевірений часом. Продукція характеризується наступними якостями:

  • Міцність на розрив - навіть при різних несправностях апаратів не відбувається псування листів, їх поривів, завдяки чому фірмова касова стрічка в Києві дуже цінується;
  • Щільність - відбиток фарби не перезнімається на зворотний бік, не розтікається, зберігаючи відбиток чітким і чистим;
  • Білизна - оптимальний відтінок паперу відповідає діловим параметрам, не псує зорове сприйняття при читанні друкованої інформації;
  • Ціна - сама економічна чекова стрічка. Вона не має накруток, бо доставляється без допомоги посередників.

Чому касова стрічка від інтернет-магазину «Стікер»?

Продавці магазину "Стікер" уважно підходять до кожного замовника: допоможуть рекомендацією, порадять папір в залежності від моделі пристрою, розрахують, скільки коштує папір для касового апарату і нададуть найвигідніший варіант.

Вирішивши на сайті придбати товар, папір для касового апарату буде надіслано замовнику у будь-яке місто!

Касова стрічка

Сортування
Відображати:
Стрічка касова 57,5мм 19м термо

-+

Стрічка касова 80мм 75м термо

-+

Стрічка касова 80мм 75м термо

У40038

Цiна: 112.00 грн.

Стрічка касова 80мм 19м термо

-+

Стрічка касова 57,5мм 60м термо

-+

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)