Що таке скріпки канцелярські?

Скріпки канцелярські - економічні, зручні у використанні канцелярські приладдя, призначені для тимчасового скріплення аркушів паперу. На відміну від скоб степлеру або способу прошивки діркопробивачем, скріпки не псують цілісність листів, а також забезпечують можливість швидкого роз'єднання сторінок.

Скріпка, не дивлячись на швидкий технологічний прогрес, вже більше 110 років залишається затребуваним товаром у сфері діловодства. Такий простий товар використовується в побуті, в офісі, архівах, в школі і ВНЗ, в бізнес-сфері при оформленні паперів і договорів.

Головними перевагами, якими володіють скріпки для паперу, є:

 • багаторазова експлуатація - неодноразове застосування можливе протягом декількох років;
 • практичність - скріпки канцелярські після скріплення не залишають після себе слідів подряпин або розривів паперу;
 • компактність - зручне зберігання в органайзері або в упаковці, при цьому велика кількість скріпок вміщується в маленькому контейнері;
 • чистота використання – всі канцелярські скріпки мають гладку поверхню, яка не залишає після себе сліду на білому папері;
 • довговічність - матеріал виготовлення має необмежений термін служби, не втрачає своїх властивостей міцності, жорсткості і естетики;
 • нешкідливість - товар відповідає санітарним нормам, має сертифікати відповідності екологічної чистоти.

Не менш важлива перевага скріпок - їх вартість. Продаж таких виробів є доступним по кишені будь-якому покупцеві.

Різновиди канцелярських скріпок

Скріпки можуть виготовлятися:

 1. З алюмінієвого дроту, який впливає як на показники міцності виробів, так і на низьку вартість скріпок.
 2. З сталевого дроту, який є жорстким і міцним, не дає скріпці гнутися під впливом сили.
 3. Рідше з полімеру. Популярні скріпки в Києві з пластика, пропілену. Таких скріпок канцелярських ціна дуже низька. Дані серії мають високий ступінь надійності і пружності, але не є гнучкими.

У продажу є м'який і твердий тип скріпок. До того ж вони відрізняються за формою, розміром, а також товщиною (діаметр дроту).

У каталозі ви знайдете різновиди скріпок:

 • Класичні (звичайні). Це округлі або моделі в формі трикутника, які мають сталевий колір за рахунок оцинкованого покриття, що захищає виріб від негативного впливу зовнішнього середовища.
 • Декоративні. Можна купити скріпки канцелярські з полімерним різнобарвним покриттям, рельєфні, п'ятикутні або в інших хитромудрих формах. Матеріал має спеціальну поверхню, яка перешкоджає утворенню корозії, руйнуванню сталі.

Магазин «Стікер» пропонує придбати канцелярські скріпки будь-якого формату, виду і матеріалу виготовлення як для використання за прямим призначенням, так і для творчості. З їх допомогою можна реалізовувати дизайнерські ланцюжки, вироби, фігурки і навіть застосовувати як підручний засіб для застібання поламаної блискавки. Маючи скріпки, школярі або любителі книг можуть цілком обійтися без закладок.

Вигідна ціна на скріпки канцелярські

Наш магазин співпрацює безпосередньо з відомими виробниками канцелярії, закуповуючи їх продукцію зі складів, не користуючись посередницькими послугами. Така схема роботи дозволяє пропонувати покупцям на скріпки канцелярські низьку ціну.

Наш сервіс дозволяє максимально заощадити бюджет. Ми пропонуємо безкоштовну доставку при великому замовленні (від 500 грн.), а також постійно проводимо знижки, які відкривають можливість придбавати скріпки у Києві в будь-якій кількості по рекордно низькій вартості.

Переваги вибору скріпок для паперу в інтернет-магазині «Стікер»

 • Величезний асортимент - широка лінійка фірм, видів скріпок, розмірів дозволить придбати товар з потрібними характеристиками.
 • Доставка - відправка замовлення оперативна, здійснюється в будь-яке місто країни або кур'єром в Києві (на адресу, в офіс).
 • Замовлення без обмежень - можливість купити скріпки і іншу канцелярію на будь-яку суму.

Завдяки зручному інтерфейсу сайту «Стікер», кваліфікованій допомозі консультантів ваша покупка буде легкою і приємною. Тут ви зможете вибрати скріпки гарантовано високої якості.

Скріпки канцелярські

Сортування
Відображати:
Скріпки 28мм 100шт округлі, Buromax

-+

Скріпки 25мм 100шт трикутні, Buromax

-+

Скріпки 33мм 100шт округлі, Buromax

-+

Скріпки 28мм 100шт п`ятикутні, Buromax

-+

Скріпки 50мм 100шт округлі, Buromax

-+

Скріпки 31мм 100шт трикутні, Buromax

-+

Скріпки 28мм 100шт округлі, Axent

-+

Скріпки 25мм 100шт трикутні, Axent

-+

Скріпки 33мм 100шт округлі, Axent

-+

Скріпки 28мм 100шт трикутні, Buromax

-+

Скріпки 50мм 100шт округлі, Axent

-+

Показано з 1 по 16 з 18 (всього 2 сторінок)