Кулькові ручки представляють собою пристрої для письма, що складаються з трубочки, заповненої пастоподібними чорнилами, на кінці якої розміщений елемент письма - кулька. При дотиканні кулька змочується пастою, залишаючи на поверхні паперу слід певного кольору. Серед головних особливостей та переваг представленого канцелярського приладдя відзначають:

 • Низьку імовірність протікання чорнил на папір та бруднення рук;
 • Швидке висихання пасти;
 • Комфорт використання;
 • Низьку вартість ручок.

Сучасний інтернет-магазин канцелярії «Стікер» пропонує купити ручки кулькові, які відрізняються ціною, і дизайном. В продажу представлені екземпляри, що відрізняються наступними технічними характеристиками:

 • Торговою маркою (Axent, BIC, Buromax, Economix);
 • Товщиною лінії письма (0,4-1 мм);
 • Способом подачі чорнил (автоматичний / неавтоматичний);
 • Забарвленням корпусу (асорті кольорів);
 • Кольором чорнила (чорне, синє, зелене, червоне, фіолетове);
 • Матеріалом корпусу (метал, пластик, резина + пластик);
 • Грипом (пластиковий, гумовий);
 • Змінністю стрижня (одноразові / ручки кулькові зі змінним стрижнем).

Як вибрати ідеальний екземпляр?

Перш, ніж купити кулькову ручку, не зайвим буде приділити увагу наступним критеріям вибору:

 1. Формі та матеріалу корпусу. Товщина ручок не надто тонка, але і не товста. Під час захоплення пальців слід зручно утримувати пишучий інструмент. Якщо ви вирішили замовити кулькову ручку, то непогано віддати свою перевагу виробам, оснащеним гумовою вставкою. Подібний елемент попереджає ковзання, гарантує добру фіксацію під час написання. Якщо ручка не має вставки, то підійдуть канцелярські товари з тригранним корпусом. Офісним співробітникам і діловим людям сподобаються металеві вироби, що мають солідний зовнішній вигляд. Учні та студенти оцінять неймовірно зручні пластикові пристосування для письма.
 2. Конструкції. Купити кулькову ручку представляється можливим в віртуальному шопі канцелярії «Стікер». Всі презентовані ручки розрізняються і будовою конструкції: автоматична або класична. Перші не мають ковпачка, який досить часто губиться.
 3. Шрифт. Кулькові ручки в Києві залишають на папері сліди різної товщини. Тонкий шрифт виглядає акуратно, швидко засихає, не залишає різких переходів і плям. Письмо здійснюється досить легко.
 4. Додаткові можливості. В даний час в продажу доступна маса ручок різноманітного дизайну, форми. Ручка кулькова, ціна на яку приємно здивує кожного своєю доступністю, може залишати на папері слід пасти з приємним ароматом, блискітки, що так люблять використовувати діти під час малювання, заповнення щоденників або анкет. В якості подарунка можна придбати ручки, виконані у вигляді тварини, улюбленого персонажу, героя мультфільму. У цьому випадку ручка стане невід'ємним атрибутом дитячих ігор.

Ціна на ручки шарикові залежить від матеріалу, тривалості письма і виробника, продукція дивує своїм асортиментом і зручністю використання. З нашою допомогою ви зможете в найкоротші терміни знайти не тільки необхідне канцелярське приладдя, але і модний аксесуар! Додайте бажані товари в віртуальний кошик, вкажіть необхідний обсяг, оформіть замовлення, вказавши свої контактні дані, спосіб доставки та тип оплати. Разом з інтернет-магазином «Стікер» здійснювати покупки зручно, безпечно та незмінно вигідно!

Ручки кулькові

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 110 (всього 7 сторінок)