Що таке клей ПВА?

Клей ПВА - це нетоксичне синтетичне волокно віналон, перетворене в полівінілацетат – саме ця речовина в розведеному вигляді і має здатність склеювати різні матеріали. Клей ПВА канцелярський часто використовується для скріплення різних паперів. На кожному робочому столі в офісі обов'язково знайдеться його флакончик, адже він недорогий і допомагає утримувати папери в порядку. Придбати такий клей у великому асортименті можна в магазині «Стікер» за доступною вартістю.

Види клею ПВА

Історія створення унікального клею, яким користуються і діти, і дорослі, досить примітна. Його винайшли двоє різних вчених незалежно один від одного, перебуваючи в різних частинах світу. Першим ПВА вийшло створити у німецького вченого, якому вдалося відкрити вінілацетат і запатентувати цю речовину. Виробництво клею з нього почалося в 1937 році в США, і готовий продукт використовували для автоскла. Через два роки корейський вчений Лі Син Гі відкрив волокно, розчинне у воді – віналон, яке, як відомо, є основою для клею ПВА. Після закінчення Другої світової, корейці продовжили роботу і до 1950-го року створили клей.

Так як головним компонентом віналона є полівініловий спирт, клей ПВА нетоксичний, в розумних кількостях, зрозуміло. Він не має різкого запаху і широко поширений не тільки в офісах і навчальних закладах, а й у побуті. Скільки коштує клей ПВА канцелярський? Дуже дешево – це доступна речовина і її продажі високі.

Сьогодні існує кілька різновидів клею, в які додають певні речовини, щоб надати йому потрібних властивостей. ПВА – морозостійкий і часто вологостійкий, до того ж він економний у використанні. Найчастіше застосовують такі різновиди цього клею, як:

  • для шпалер або побутовий – відмінно підходить для склеювання паперу або прикріплення його до дерев'яних і оштукатурених поверхонь. Морозостійкий.
  • універсальний ПВА-МБ - склеює дерево, папір, фарфор, тканини, картон. Використовується як добавка до шпаклівок, ґрунтовок на водній основі;
  • канцелярський – прекрасно підходить для дітей, так як найменш токсичний. Розчиняється у воді і нестійкий до морозу. Варто такий клей ПВА канцелярський купити для офісу;
  • супер-ПВА – якісний клей з високою в'язкістю і великою кількістю добавок. Склеює добре будь-які поверхні, в тому числі метали, пластик, шкіру, кераміку.

Якісний клей ПВА канцелярський за доступною ціною можна придбати в магазині «Стікер» в потрібних кількостях. Випускається речовина в декількох форматах:

  1. пластиковий флакон з дозатором – допомагає економно використовувати клей;
  2. флакон з пензликом – з його допомогою можна не турбуватися, що клей вийде за межі поверхонь, що склеюються;
  3. стік – дуже зручний, коли потрібно швидко склеювати папери, наприклад, чеки, має низьку ціну;
  4. пластикове відро.

Інтернет-магазин «Стікер» пропонує великий вибір клею ПВА в різних форматах з доставкою в усі регіони країни. Тут можна знайти широкий асортимент різних канцелярських і офісних товарів, які допоможуть налагодити роботу на підприємстві. Замовляти оптові партії в нашому магазині – найвигідніше, адже якісний клей ПВА канцелярський продається за доступною ціною, а при замовленні товарів на певні суми діють вигідні знижки та безкоштовна доставка.

Клей ПВА канцелярський

Сортування
Відображати:
Клей ПВА 200мл, Buromax

-+

Клей ПВА 200мл, Buromax

BM4833

Цiна: 38.00 грн.

Клей ПВА 100мл, Buromax

-+

Клей ПВА 100мл, Buromax

BM4832

Цiна: 25.00 грн.

Клей ПВА  50мл, Buromax

-+

Клей ПВА 50мл, Buromax

BM4831

Цiна: 17.00 грн.

Клей ПВА 40г 2 аплікатора, Axent

-+

Клей ПВА 200мл, Axent

-+

Клей ПВА 200мл, Axent

D7123

Цiна: 38.00 грн.

Клей ПВА 100мл, Axent

-+

Клей ПВА 100мл, Axent

D7122

Цiна: 25.00 грн.

Клей ПВА  50мл, Axent

-+

Клей ПВА 50мл, Axent

D7121

Цiна: 17.00 грн.

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)