Що являє собою гофрований папір?

Папір гофрований представляє собою матеріал, який застосовується як в рукоділлі, так і при створенні упаковок або ж виробництві картону. На сьогоднішній день, завдяки різноманітності пропозицій виробників, гофрований папір купити у Києві можна в різних розмірах. Крім цього, відрізняються пропозиції і по товщині, кольору, а також особливостям фактури.

Незважаючи на порівняно недавню появу даної пропозиції на ринку, використовуються гофрований папір досить широко. Вважається, що Батьківщиною даного матеріалу є Великобританія. Історія його появи датується 1856 роком. У той час купити гофровану бумагу прагнули виробники капелюхів, для використання її в якості підкладки. У сучасних умовах сфера застосування істотно змінилася.

Для чого варто купити гофрований папір в Україні?

На сьогоднішній день як по всьому світу, так і в Україні гофробумагою користуються як в промислових цілях, так і в приватних умовах. Серед найбільш поширених варіантів застосування:

 1. Скрапбукінг. Для цього рукоділля застосовується дуже тонкий папір, щільністю від 17 до 25 г/м2. У більшості випадків матеріал використовується для створення квіткових пелюсток, завдяки чому вироби виходять дуже ніжними і їх практично не відрізнити від живих. При такому використанні гофрованого паперу слід працювати дуже акуратно. Так як здатність до розтягування матеріалу невелика.
 2. Світ-дизайн (цукеркові букети). У цьому випадку використовується більш щільний матеріал, аж до 32 г/м2. Така гофорбумага добре тримає форму і є досить еластичною, що дозволяє згинати її без побоювання порвати.
 3. Флористика - для прикраси квіткових композицій застосовується досить щільна гофробумага (180 г/м2), що відрізняється високим рівнем еластичності і глибоким гофруванням. Купити гофробумагу такого типу варто і за те, що вона практично не рветься, відмінно тягнеться, а при намоканні - не забруднює навколишні речі. Крім цього, такий тип гофрованого паперу легко скручується і здатний надовго зберігати задану форму.

Який буває гофропапір?

Виробники матеріалу класифікують його за кількома ознаками. Перший - за розміром гофра. За даним показником можна вибрати і купити гофрований папір наступних типів:

 • власне, гофрований, що характеризується великим розміром хвилі і, в більшості випадків, застосовується в пакувальних цілях;
 • крепований - тонкий варіант, що складається з дрібних складочок, такий папір відрізняється декоративністю і застосовується, в більшості випадків, для творчості.

Другим принципом класифікації стає висота флюту (гофрошару). Відповідно до даного критерію розрізняють:

 1. Папір типу А з великим флютом, висота якого коливається в межах від 4,6 до 5,2 мм. При цьому крок гофрованого шару може становити від 8 до 9,5 мм. Купити в Києві таку гофробумагу доцільно для підвищення амортизації. Зокрема - з метою пакування крихких товарів.
 2. Тип С - середній. Даний варіант характеризується кроком в 6,5-8 мм, при висоті гофрованого шару в 3,6-4,3 мм. Купити такий гофрований папір можна практично для будь-яких цілей і завдань, так як він вважається універсальним і може використовуватися для створення будь-якого типу упаковки.
 3. Тип В і Е – дрібно- і мікрогофрований папір. Крок обох варіантів - 4,5-6,4 м, а висота флюту 2-3 і 1-2 мм, відповідно. Використовується подібний тип паперу для створення мініатюрних упаковок або творчості.

Гофропапір купити в Києві можна також в різних типах фасування. Зокрема, розрізняють:

 • рулонний варіант, що характеризується меншим відсотком відходів, проте, є досить об'ємним, що ускладнює транспортування;
 • листовий тип - компактна гофоробумага, яка, однак, має велику витрату.

Важливо, що гофробумагу для творчості купити в Україні можна в невеликих зручних рулончиках.

Де гофрований папір купити в Києві?

Замислюючись про те, де продається папір гофрований, і як його купити на найбільш вигідних умовах, відразу ж звертайтеся до допомоги спеціалізованого інтернет-магазину «Стікер». Завдяки величезному асортименту пропозицій компанії, гофрований папір у Києві перетворюється зі складного запиту в максимально просту покупку. Серед пропозицій інтернет-магазину:

 • різноманітність кольорів і відтінків;
 • папір різної щільності і характеристик;
 • доступна вартість гофрованого паперу.

Саме тому компанія «Стікер» - це найкраща відповідь на питання про те, де гофро папір купити.

Скільки коштує гофрований папір?

Купити гофрований папір у Києві можна в різних варіаціях. Саме від характеристик буде залежати кінцева вартість. Різнитися ціна того чи іншого гофрованого паперу, в зв'язку з наступними факторами:

 • тип;
 • щільність;
 • розміри.

Вибирати рекомендується виходячи з власних уподобань і побажань. А також особливостей подальшого використання матеріалу.

Гофрований папір: його ціна і переваги

Серед основних переваг даного типу матеріалу:

 • ефектний зовнішній вигляд, за який купити гофрований папір прагнуть всі, хто більш-менш пов'язаний з рукоділлям і творчістю;
 • ефективний захист - завдяки волокнистій структурі гофрована бумага є одним з кращих видів упаковки і надійно оберігає від пошкоджень тендітні предмети;
 • екологічність - використання виключено натуральних матеріалів для виробництва, а також строгий контроль на всіх етапах виготовлення матеріалу робить його максимально безпечним як для дорослих, так і для дітей;
 • невисока ціна гофрованого паперу в Україні, що робить її одним з найбільш доступних матеріалів для застосування.

Як замовити гофрований папір?

Спеціалізований інтернет-магазин канцелярських товарів і приладдя «Стікер» робить максимально зручним і швидким замовлення гофрованого паперу будь-якого відтінку. Завдяки професійній допомозі фахівців компанії є можливість купити папір гофрований як в Києві, так і з доставкою в будь-який регіон країни.

Для замовлення необхідно лише уважно вивчити пропозиції онлайн-каталогу, визначити необхідний колір і підібрати необхідні параметри гофрованого паперу. Після - є можливість скористатися простою і зручною формою замовлення та оплати на сайті або ж можна зв'язатися з консультантами інтернет-магазину по запропонованим телефонами. Оперативність обслуговування та високу якість сервісу вам гарантовано.

Ви ще шукайте, де можна гофрований папір купити в Україні або переживаєте про відсутність необхідного кольору? А може, вас бентежить невиправдано висока ціна на гофрований папір в стаціонарних точках продажу? Досить зволікати! Звертайтеся по допомогу в інтернет-магазин «Стікер» і отримуйте масу пропозицій по найбільш доступній вартості з найвищим рівнем якості.

Співпрацюйте з професіоналами і насолоджуйтеся отриманим результатом, адже продаж гофробумаги, а також іншого канцелярського приладдя - це те, в чому нам немає рівних.

Гофрований папір (Гофропапір)

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 21 (всього 2 сторінок)