Що являє собою степлер?

Степлер канцелярський - це механічний пристрій на пружині, в який вставляються металеві скоби. Використовується для швидкого скріплення аркушів паперу. При вкладанні паперу між двома половинками степлера і натисканні, відбувається пробивання листів, а кінчики скоб згинаються. Це незамінний і популярний прилад, який знайдеться практично в кожному будинку. Купити степлер канцелярський за доступною ціною пропонує інтернет-магазин «Стікер».

Історія появи степлерів

Найперший степлер для паперу з'явився ще в XVIII столітті у Франції і використовувався королем. На скоби навіть була нанесена королівська емблема. Чим більше ставало паперів, тим гостріше поставало питання їх зберігання і скріплення між собою. На початку XX століття степлери або “скріплювачі”, як їх тоді називали, з'явилися в американських офісах, однак в той час моделі пристрою могли вставляти тільки одну скобу, і доводилося щоразу заправляти їх заново. Не дивно, що степлери для паперу були в кількості однієї штуки на 500 співробітників в середньому. Набагато швидше було скріплювати папери клеєм, незважаючи на очевидний мінус – роз'єднати листи ставало неможливо.

Ситуація змінилася в 1923 році, коли одна з фірм винайшла змінні картриджі для степлерів у вигляді смужки склеєних між собою скоб. Після цього пристрої швидко стали затребуваними. А в 30-х роках з'явився механізм, досить схоже на сучасний. Щоб заправити степлер офісний, потрібно було тільки відкрити верхню кришку і вставити картридж, відтягнувши пружину. Ще трохи пізніше були придумані електричні степлери для упаковки товарів на виробництвах, але в звичайних офісах і сьогодні використовуються механічні моделі різної конфігурації, тим більше, що можна придбати степлер канцелярський за доступною ціною.

Різновиди степлерів для паперу

Всі степлери для паперів діляться на кілька груп: за кількістю аркушів, які можна скріпити, за типом і розміром скоб, по глибині прошивки:

  • міні-степлер – недорогий і компактний пристрій, легко поміщається в кишеню. Може скріпити 10-20 листів, випускається під скоби 10, 24/6, часто має яскравий і незвичайний дизайн;
  • настільний канцелярський степлер – має гумову підошву, не ковзає по столу, скріплює від 10 до 50 аркушів, скоби – 10, 24 / 6-8. Поширений тип в офісах;
  • брошурувальний степлер – спеціальна модель для великої кількості паперів, має регулювання глибини прошивки. Можуть бути використані різні типи скоб;
  • друкарський степлер паперовий – найпотужніший виріб, що використовується в основному в архівах. Скріплює до 250 аркушів, може працювати з різними типами скоб;

Крім самого степлера, в кожному офісі є антистеплери – пристрої з гострими зубчиками, завдяки яким скоби можна витягти з паперу. Багато великих моделей степлерів вже оснащені таким механізмом. Плануючи купити степлер, варто звернути увагу на цю деталь.

Якісні степлери канцелярські користуються великим попитом, адже у них багато переваг:

  1. можливість швидко скріпити документи;
  2. можливість прибрати кріплення в будь-який момент, не пошкодивши сильно листи – від скоби залишається лише дві ледь помітні дірочки;
  3. невисока вартість як самого пристрою, так і скоб.

Більшість приладів має пластиковий корпус, тому степлер канцелярський такий доступний за ціною. Навіть потужні брошурувальні моделі мають прийнятну вартість, особливо, якщо купити їх через магазин «Стікер»

Особливості роботи з магазином

Компанія «Стікер» вже багато років постачає на український ринок якісні канцтовари та продукцію для офісів від кращих світових виробників. Якщо потрібен якісний степлер офісний або скоби до нього в будь-якій кількості – варто звернутися саме сюди. Компанія пропонує оперативну доставку по м. Києву, яка буде безкоштовною при замовленні від 500 грн. Дізнавшись, скільки коштує степлер канцелярський з великою продуктивністю в цьому магазині, можна не сумніватися, що вибір постачальника зроблений правильно. До того ж, тут можна придбати не тільки степлери, а й папір, папки, дироколи, меблі та багато іншого. Щоб повністю укомплектувати офіс всім необхідним, досить звернутися саме в «Стікер», а фахівці підприємства допоможуть підібрати потрібні товари.

Незважаючи на поступовий перехід документообігу в електронний формат, друкована кореспонденція все ще ведеться у великих обсягах. Тому степлер для паперу придбати потрібно обов'язково, адже він допоможе скріпити аркуші паперу і не загубити їх. Збираючись купити степлер для паперу, варто звернути увагу на його розміри, продуктивність, тип скоб. Магазин має величезний асортимент цих приладів, тому можна без зусиль підібрати не тільки функціональний пристрій, але ще і красивий або незвичайний. У продажу є і механізми, що нагадують більше яскраві іграшки, ніж канцелярське приладдя.

Степлери

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 16 з 129 (всього 9 сторінок)