Що таке ручка для шульги?

Перш за все, дана канцелярія відноситься до спеціалізованої, яка розраховується відповідно до нестандартного типу письма і анатомічних особливостей людини. Інструмент для писемності завдяки продуманості кожної деталі дозволяє полегшити процес навчання, а також самого написання на папері, створюючи максимально комфортні умови для дітей і дорослих. При своїх важливих перевагах ручка для шульги має доступну ціну, яка по кишені кожному.

Для кого призначена ручка для лівші

Задаються пошуком спеціальної ручки для лівописання найчастіше батьки, чия дитина має активним праву півкулю мозку, і, будучи лівшею, потребує правильного підбору олівців, ручок, фломастерів. Чим раніше буде запропонована дитині ручка для шульги, тим більше шансів навчити дитину красивому почерку і граматиці.

Питання вибору індивідуального письмового інструменту для "ліворукої" категорії населення постає у людей в зв'язку з індивідуальними життєвими обставинами (травма, накладення гіпсу, ампутація правої руки і т.д.). В якому б випадку не знадобився даний вид ручки, важливо знати, на які характеристики звертати увагу при її виборі та купівлі.

Чому потрібно застосовувати ручки для шульги

Лівші нерідко є заручниками своєї проблеми, що відбивається на каліграфічному факторі, повільній швидкості напису, частій неохайності через розмазування чорнила. Ці нюанси враховуються при виготовленні спеціальної канцелярії, тому важливо купити ручку для шульги, яка дозволяє:

  • уникнути дряпання і навіть розриву паперу (при малій його щільності);
  • забезпечити миттєве висихання чорнила;
  • створити зручний захват і комфортну експлуатацію.

Інтернет-магазин "Стікер" має в асортименті фірмові кулькові ручки для шульги, які гарантовано подарують приємні відчуття при письмі, дозволять поліпшити його якість, гігієнічність процесу (чистота в зошиті).

Правильно обрана по функціоналу, фізіологічним факторам кулькова ручка для шульги допомагає у дітей і дорослих формувати навички написання, при яких почерк і чистота тексту на вищому рівні. До того ж такий інструмент сприяє створенню сприятливих психологічних умов, які впливають на хороший емоційний стан під час навчання.

Головні особливості ручок для шульги

У той час як правші переміщують руку під час письма, лівші вдаються іншої методики - штовхання кисті уздовж строчки через всю сторінку. Щоб не допустити при цьому пропуску чорнил або надмірного натискання на папір, ручки для шульги оснащуються особливим стрижнем з наконечником. Округлена форма кінчика дозволяє ставити інструмент під будь-яким кутом, при цьому буде досягнутий плавний хід пера і постійна подача чорнила на папір. Спеціальний стрижень має тонкий канал, через який пропуск чорнила і товщина лінії на листі мінімальні. Це сприяє значній економії витрат, а також швидкому засиханню на папері. Важливо разом з вибором ручки для шульги купити спеціальне чорнило, яке швидко сохне.

Ще однією відмінною рисою є форми і дизайн. Вигини корпусу підлаштовані під анатомічні та ергономічні вимоги, завдяки чому коригується і забезпечується правильна постановка кисті руки. Дизайнерські якості у ручки для шульги різняться в залежності від віку, для якого вона призначена.

Важливо при підборі звернути увагу на пишучий вузол. Конструктивно він повинен підніматися над основним корпусом. Перебуваючи під кутом, він дозволяє не тільки не затирати рукою написане, а й бачити текст. Правильна ручка для шульги завжди має або насічки, або неслизький матеріал (наприклад, каучук), який дає упевнену фіксацію в пальцях.

Купуйте в кращому магазині

Відомий в Україні інтернет-магазин "Стікер" - постачальник спеціалізованої канцелярії від перевірених виробників і відомих торгових марок. У продажу тільки найкращі ручки для шульги за вигідною ціною, які завжди є в наявності в необхідній вам кількості. Нас люблять за відмінний сервіс:

  1. швидка обробка заявки і оперативна відправка товару покупцям;
  2. кур'єрська доставка, самовивіз або відправка посилки в будь-яке місто;
  3. будь-який зручний для покупця спосіб оплати;
  4. доступна вартість, акції, знижки для постійних клієнтів і індивідуальні ціни в залежності від суми замовлення.

Ми завжди стежимо за новими розробками світу канцелярії, тому у нас можна купити новинки для лівшів з інноваційним дизайном, високоякісними чорнилами для легкого і красивого письма. Придбана у нас кулькова ручка для шульги стане улюбленим арсеналом в дитячому садочку, школі, інституті, на роботі.

Ручки для шульги

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)