Що таке точилка для олівців?

Точилка для олівців – це спеціальне пристосування, завдяки якому загострювання грифа стає необтяжливим і швидким процесом. Якщо раніше для виконання зазначеного завдання використовували звичайний ніж, то тепер у цьому немає потреби!

Якісна підстругачка для олівців – практична, функціональна й ефективна альтернатива. Вона легко поміститься в пенал, її зручно навіть носити в кишені.

Навіщо потрібна канцелярська точилка і якою вона буває?

Очевидно, що чинка для олівців виконує цільову функцію – заточує дерев'яні пристосування для письма, що мають грифом усередині. Здавалося б, такий простий предмет, але навіть у нього є кілька варіантів виконання. Підстругачка для олівців буває:

  • з одним або декількома лезами;
  • із контейнером для тирси чи без нього;
  • звичайною або механічною;
  • пластиковою чи металевою.

Зверніть увагу, що механічна чинка для олівців оснащена ручкою та кріпиться до столу, її використання актуальне, якщо ви часто малюєте чи плануєте розмістити дане пристосування в офісі, творчій майстерні. Для повсякденного застосування досить базової компактної моделі.

Скільки коштує точилка для олівців?

Точилка для олівців – приладдя, ціна якого безпосередньо залежить від ряду характеристик:

  1. Репутації виробника. Канцелярська продукція популярних брендів найчастіше дорожча, ніж китайські аналоги.
  2. Форми й оснащення моделі. Стандартне точило для олівців виконується без контейнера й додаткових примочок, тому й коштує недорого. Але існують також варіанти пристроїв із механічним важелем для управління процесом заточування грифу.
  3. Місця покупки. Якщо купити точило для олівців в нашому інтернет-магазині, то ціна буде більш приємною, ніж у звичайних канцелярських супермаркетах. Онлайн-покупки – це вигідно, переконайтеся самі!

Точилка для олівців: ціна в інтернет-магазині Стікер

Ми пропонуємо широкий асортимент канцелярських товарів й орієнтуємося на аудиторію з різними фінансовими можливостями та соціальним статусом. Оскільки точилка для олівців – пристосування, ціна якого апріорі не може бути високою, то й представлені в каталозі компанії Стікер варіанти цілком бюджетні.

Кожне точило для олівців підлягає обміну протягом 14 днів із моменту покупки. Детальніше з умовами повернення ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту. Із будь-яких питань, що стосуються цін або характеристик товару, звертайтеся до наших менеджерів!

Де купити точило для олівців в Києві?

Ви можете зробити замовлення прямо на сайті й оформити доставку своєї покупки в будь-яку точку країни. Другий варіант – придбати точило для олівців в Києві самостійно, завітавши до нашого магазину.

Форматів оплати теж кілька, тому сміливо залишайте заявку вже зараз, онлайн-шопінг на сайті компанії Стікер не вдарить по вашому бюджету та принесе лише позитивні емоції разом із якісним і недорогим канцелярським приладдям!

Точилки для олівців

Сортування
Відображати:
Чинка металева 1 лезо, Kum

-+

Чинка металева 1 лезо, Kum

400-1k

Цiна: 59.00 грн.

Чинка металева 1 лезо, Kum

-+

Чинка металева 1 лезо, Kum

400K

Цiна: 56.00 грн.

Чинка пластикова 1 лезо "Candy" асорті, Kite

-+

Чинка пластикова 1 лезо асорті. Buromax

-+

Чинка пластикова 1 лезо асорті, Kum

-+

Чинка пластикова 1 лезо асорті, Kum

-+

Показано з 1 по 16 з 45 (всього 3 сторінок)