Глобус світу представляє собою зменшену копію земного шару. Такий цікавий предмет використовують в якості наочного приладдя на уроках географії, як елемент декорації на письмових столах чи сувенір.

Асортимент сучасних глобусів

Всі глобуси представлені в нашому інтернет-магазині «Стікер» відрізняє не тільки ціна, але і зовнішній вигляд, розмір, призначення:

  • Фізичний шкільний глобус – відображає інформацію про географічні особливості земної кулі, являється зменшеною копією планети Земля.

  • Політичний глобус світу – містить необхідні дані про політичний механізм різних держав, підходить для тих хто обожнює подорожувати, детально вивчати світ.

  • Глобус з підсвічувальним ефектом – як правило, має в наявності дві карти. Коли включається підсвітка, то з’являється нова карта. Можуть додатково використовуватися в якості нічного світильника.

  • Рельєфний – в точній, зменшеній копії передає рельєф землі: впадини водойми, гірські масиви.

  • Античний – глобус, ціна якого в інтернет-магазині «Стікер» залишається доступною, називають глобусом моряків, виконаний в стилі ретро, має зображення маршрутів моряків.

  • Зоряне небо – шкільний глобус, наглядне обладнання для тих, хто цікавиться астрономією. Можуть мати підсвітку, що показує положення зірок, сузір’я.

  • Сувенірний глобус по доступній ціні відрізняється від звичайних своєю оригінальністю. Їх незручно використовувати в якості шкільного наочного обладнання, проте він стане цікавим доповненням інтер’єру.

Купити глобус можна в інтернет-магазині "Стікер" за доступними цінами. В продажу міститься широкий вибір екземплярів, ціна яких визначається набором функціональних можливостей, розміром та торговою маркою.

Завітайте в наш сучасний магазин канцелярії «Стікер», щоб купити глобус в якості сувеніру, подарунку чи для поповнення шкільного наочного приладдя. В онлайн-каталозі представлена велика кількість товарів:

  1. з підсвіткою чи без неї;

  2. різного діаметру;

  3. різноманітного типу та цінової категорії;

Який купити глобус - вирішувати Вам!

Глобуси та карти

Сортування
Відображати:
Глобус d16см Політичний без підсвічування

-+

Глобус d11см Політичний без підсвічування

-+

Глобус d11см Фізичний без підсвічування

-+

Глобус d22см Політичний без підсвічування

-+

Глобус d26см Політичний без підсвічування

-+

Глобус d32см Політичний без підсвічування

-+

Глобус d16см Фізичний без підсвічування

-+

Глобус d22см Фізичний без підсвічування

-+

Карта Зоряне небо 65*45см картонна

-+

Показано з 1 по 16 з 61 (всього 4 сторінок)