Що таке лупа?

Лупа – універсальне пристосування, що дозволяє візуально збільшити текст або дрібні предмети, розташовані на певній відстані. Дана оптична система складається з однієї чи декількох лінз певного діаметру, оснащена зручною ручкою та оправою.

Якісна лупа в Києві – не рідкість, адже без такого пристосування багато лаборантів і вчених зазнавали б труднощів із виконанням професійних обов’язків. Завдяки інтернет-магазину Стікер лупу купити легко з будь-якої точки країни!

Функціональні можливості та сфери застосування збільшувального скла

Із назви «лупа» не стає очевидним функціональне призначення цього інструменту. Основне завдання останнього полягає у візуальному збільшенні предметів або тексту. Оптичні властивості даної речі широко застосовуються в наступних сферах:

 • Науковій – біологія, археологія (ручна лупа стане в нагоді, коли треба докладно вивчати предмети старовини та інші знахідки, спостерігати за комахами та ін.).
 • Криміналістичній (корисна для більш детального огляду місця злочину, аналізу доказів).
 • Ювелірній та часовий (лупа ручна активно використовується під час виготовлення прикрас різного ступеня складності, ремонту механічних годинників та ін.).
 • Фінансовій – нумізматика, філателія (для оцінки справжності купюр або марок).

Також лупа збільшувальна може стати в нагоді людям із поганим зором, які не хочуть користуватися окулярами чи бажають мати в побуті корисне пристосування для читання та інших завдань, що вимагають детального розгляду предметів/тексту.

Де недорого купити лупу в Україні та як її вибрати?

Наш онлайн-маркет канцелярських товарів – один із перших ресурсів, який ви зустрінете в пошуковій системі за запитом «лупа купити в Україні». Ми – компанія Стікер, ваш помічник у виборі товарів для офісу, школи та повсякденного використання. Кожна лупа в нашому каталозі – це якісний виріб зі збільшувальною лінзою, що виконує цільову функцію на 100%!

Якщо ви вирішили лупа купити онлайн, зверніть увагу на наступні характеристики пристосування:

 • Діаметр лінзи. У нас представлені як 60-міліметрові, так і більші варіанти.
 • Кратність збільшення. Є лупи з 5-ти та 6-кратним наближенням.
 • Конфігурація.
 • Матеріал корпусу. Збільшувальна лупа часто має пластиковий каркас (оправа для лінзи та ручка-тримач).
 • Виробник. Лупа – товар, ціна якого залежить від бренду лише в останню чергу. Переважна більшість моделей недорогі.

У разі виникнення труднощів під час вибору, сміливо звертайтеся до нас за консультацією!

3 причини купити лупу в інтернет-магазині Стікер

 1. Недорого! Вартість кожної представленої лупи мінімальна в межах сегменту.
 2. Зручно! За запитом «лупа купити» наш інтернет-магазин робить максимально вигідну пропозицію. На сторінці кожного товару вказані найважливіші характеристики й актуальна вартість.
 3. Швидко! Досить кількох хвилин, щоб оформити замовлення з доставкою в будь-яку точку країни. Можна потрапити до нас і через пошук «лупа купити в Києві», адже передбачений самовивіз із нашого столичного магазину.

Як замовити лупу у нас на сайті?

Ви напевно отримали великий список веб-ресурсів за запитом «лупа купити», але тільки на нашому сайті це зробити дійсно простіше простого! Досить виконати наступні дії:

 1. Визначитися, яка лупа канцелярська вам потрібна.
 2. Подивитися, скільки коштує лупа, чи влаштовує вас ціна.
 3. Додати потрібну кількість позицій в онлайн-кошик і вказати контактні дані, реквізити для доставки й оплати.

Не зволікайте, оформляйте замовлення вже зараз! Інтернет-магазин Стікер готовий стати вашим надійним помічником у вирішенні канцелярських питань!

Лупи

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)