Блокноти - стопка чистого паперу, скріплена збоку, зверху за допомогою клейового шару, металевої спіралі, спеціальних скріпок. Подібна книжка для записів складається з:

 • щільної обкладинки;
 • блоку паперу;
 • підкладки (задника).

Пропонує вигідно купити блокнот в Києві з будь-яким оформленням обкладинки інтернет-магазин «Стікер», що займається продажем якісної канцелярії. Серед представлених в каталозі виробів (найпопулярніший - блокнот А6) легко відшукати за привабливою ціною варіації з:

 • жартівливими, серйозними написами;
 • цікавими ілюстраціями;
 • оригінальними фразами;
 • тематичними малюнками;
 • іронічними висловами.

Креативний або однотонний блокнот, купити який недорого пропонує наш онлайн-ресурс, стане універсальним подарунком, корисною штучкою, стильним аксесуаром одночасно. Для творчих, ділових особистостей можна замовити блокнот на:

 1. верхній, бічний спіралі, в тому числі з кількома роздільниками;
 2. клею;
 3. гумці.

Існує можливість дизайнерський блокнот А5 купити за розумну ціну, що допоможе вигідно підкреслити вашу індивідуальність. У клітку, лінію, з однотонними листами паперу, найрізноманітніших кольорів та дизайнерських рішень - саме таке різноманіття кожен знайде на сайті.

Як вибрати правильний блокнот для записів, ціна якого доступна?

Ніщо не замінить непередаваного відчуття руху ручкою по гладкому папері навіть в еру експансії електронних пристроїв. Вибираючи який блокнот купити в Києві, необхідно визначитися з подальшими цілями його використання. Кожен блокнот відрізняється не тільки ціною, але й функціями:

 • для записів, малювання, планування;
 • спеціалізовані;
 • багатофункціональні.

Наприклад, спеціалізований блокнот А4, купити який можна по доступній вартості, являє собою тематичну книжку, іноді з підбіркою ілюстрацій. Багатофункціональний - справжній органайзер, що вміщує календар, адресну книгу, кишеньки для візиток, кредитних карток і т.п.

Для чого рекомендується купити блокнот?

Вибираючи блокноти в Києві, обов'язково потрібно враховувати смаки, інтереси, особливості характеру потенційного щасливого власника. Для чого можна використовувати? Блокнот А6 рекомендовано для записів різного характеру, заміток, планування розпорядку дня, ділових зустрічей, може використовуватися в якості адресної, телефонної книги. Вести запис переговорів, робочих моментів, думок, ідей, доходів і витрат допоможе блокнот А5. Ті, хто люблять малювати, креслити, обов’язково вподобають блокнот А4.

Прийнявши рішення блокноти купити в Україні, отримуєте можливість скористатися наступними перевагами:

 1. доступність в будь-який час для кожного;
 2. комфорт і зручність;
 3. надійність;
 4. довгий термін користування.

Записи на папері допомагають абстрагуватися від деталей або побачити повну картину, візуалізувати або фіксувати різну інформацію.

Купити блокнот для записів на нашому сайті сьогодні - отримати культову річ, здатну зберігати творчі, потаємні думки під елегантною обкладинкою. Протягом декількох століть їм користувалися звичайні люди, видатні діячі мистецтва, політики, ін. Блокнот, вартість якого доступна для кожного, бере початок з французьких мануфактур. Робітники, що переплітали книги, крім своєї основної діяльності, з залишків паперу виготовляли блокноти, але в обмеженій кількості. Зараз блокнот замовити може будь-хто, а тоді штучка вважалася ексклюзивною, щасливими володарями ставали лише особи, що належали до творчої інтелігенції. Пропонуємо замовити і вигідно придбати оригінальні блокноти в Україні в онлайн-магазині канцелярії «Стікер».

Блокноти А4, А5, А6

Сортування
Відображати:
Блокнот А5 80арк клітинка Ukraine, Buromax

-+

Показано з 1 по 16 з 214 (всього 14 сторінок)