Пензлик – основний інструмент художника, як професіонала, так й любителя. Залежно від фарб, що використовуються, та цілей вибирають форму, ворс та довжину пензля. Універсальних виробів не існує, завжди потрібно підбирати в індивідуальному порядку.

Інтернет-магазин Стікер готовий запропонувати пензлики для малювання, невисока ціна яких порадує кожного покупця. У каталозі представлені вироби з синтетичним та натуральним ворсом. При виборі обов'язково зверніть увагу на щетину, з якої зібрано пучок.

 1. Пензлик з вовни білки найм'якіший та пластичний, що дозволяє контролювати плинність фарби. З його допомогою можна легко провести рівну лінію, а здатність відмінно утримувати воду ідеально підходить для акварелі.
 2. Пензлик з вовни поні м'який та пружній, волоски не мають гострого кінчика. Підходить для тих, хто збирається працювати тушшю та гуашшю.
 3. Пензлик зі свинячої щетини досить жорсткий та пружній, що дозволяє працювати з акрилом, гуашшю, олією, темперою.

Користуються популярністю синтетичні пензлики, доступна ціна яких дозволяє придбати вироби необхідних форм та розмірів. Нейлонові пензлі за якістю практично не поступаються натуральним, добре тримають кінчик, стійкі до дії розчинників. Купити пензлик з такого матеріалу радять для малювання акрилом, маслом та темперою, але ось для акварелі складно буде підібрати підходящий варіант. Варто мати подібний набір пензликів для малювання, особливо для дітей. Волоски виробів дуже світлі, що дозволяє дитині добре бачити на щетині відтінок фарби. Товстий пензлик допоможе розфарбувати великі площі, а тоненький – окреслити контури.

Яку форму вибрати?

В ідеалі краще купити набір пензликів для малювання, щоб спробувати різні варіанти. Виділяють такі основні форми пензлів:

 • кругла – вважається універсальною, дозволяє регулювати ширину мазка силою натискання;
 • плоска – має сплюснуту форму та різну ширину, призначена для покриття великих площ;
 • овальна – використовується в якості плоскої завдяки формі щетини, але змінивши положення перпендикулярно поверхні, можна використовувати як круглу.

Найбільшою з усіх різновидів є пензлик малярський, яка застосовується для роботи з будь-якими фарбами, включаючи лаки та оліфу.

Будь-яка пензлик, купити який ви завжди зможете в інтернет магазині Стікер, порадує:

 • еластичним ворсом;
 • матеріалом хорошої якості;
 • гладкою ручкою;
 • здатністю зберігати форму при намоканні.

У нас ви можете купити пензлик для фарби, клею з щільною обжимкою обойми та надійним скріпленням ворсу, який не буде сипатися при роботі. Завжди доступний до замовлення набір пензликів для малювання, вигідна ціна якого дозволить відмінно заощадити.

Художники знають, як правильно вибрати пензлі. Новачкам та любителям допоможуть наші професіонали. Вони підберуть оптимальне виріб або набір пензликів для малювання з урахуванням ваших цілей та фарб, які передбачається використовувати.

Пензлики

Сортування
Відображати:
Пензлик №1 синтетика (нейлон) круглий

-+

Пензлик №6 щетина пласка

-+

Пензлик №6 щетина пласка

11342

Цiна: 16.00 грн.

Пензлик №4 синтетика (нейлон) плаский

-+

Набір пензликів 3шт нейлон №1,5,9, Maxi

-+

Пензлик №8 синтетика (нейлон) плаский

-+

Пензлик №2 щетина кругла

-+

Пензлик №2 щетина кругла

14527

Цiна: 13.00 грн.

Пензлик №5 щетина кругла

-+

Пензлик №5 щетина кругла

14522

Цiна: 16.00 грн.

Пензлик №2 ворс поні

-+

Пензлик №2 ворс поні

5512

Цiна: 11.00 грн.

Набір пензликів 3шт ворс поні №1,5,9, Zibi

-+

Набір пензликів 3шт ворс поні №2,4,6, Zibi

-+

Пензлик №3 синтетика (нейлон) круглий

-+

Показано з 1 по 16 з 72 (всього 5 сторінок)