Що таке ламінатор, ціна та особливості використання?

Ламінатор – це спеціальний апарат для покриття поліграфічної продукції захисною пластиковою плівкою. Саме за допомогою такого обладнання в буквальному сенсі продовжують життя документів.

Найбільш поширений варіант застосування – ламінування дипломів і грамот, різних свідоцтв і т. д. Машинка для ламінування може стати в нагоді також для використання в домашніх умовах, наприклад, якщо ви хочете захистити фотографії від впливу зовнішніх факторів і часу, зберегти їх максимально яскравими та «живими».

Машинка для ламінування: особливості та можливості конструкції

Сучасні технології зробили крок далеко вперед, і тепер навіть стандартний пристрій для ламінування здатний виконувати завдання більш швидко, якісно та навіть автоматично. У подібному обладнанні тепер можна зустріти ряд незвичайних, але дуже корисних функцій:

 • автовимкнення (машинка для ламінування документів припиняє роботу після кожного аркуша або після закінчення певної кількості часу);
 • реверс (якщо лист з якоїсь причини застряг між валами, можна легко витягти його та продовжити роботу з обладнанням);
 • антизім’яття (апарат для ламінування паперу розпрямляє листи, щоб під плівкою не було складок та інших неприємних дефектів);
 • холодне ламінування (актуально, якщо планується робота з друкованими матеріалами, що чутливі до високих температур).

Зверніть увагу, що прилад для ламінування документів великого формату працює на рулонній плівці, а для паперу А3 й А4 вистачить пакетних моделей.

Де використовується прилад для ламінування документів?

Сучасний верстат для ламінування паперу та іншої друкованої продукції використовується в різних сферах. Таке обладнання часто встановлюють у різних місцях для вирішення певного кола завдань. А саме:

 • в офісах – варто купити ламінатор для документів, якщо треба захистити дійсно цінні папери від згубного впливу зовнішніх факторів, підвищити статус компанії в очах клієнтів і партнерів (погодьтеся, акуратний заламінірований контракт виглядає більш привабливо, ніж лист із зім'ятими кутиками чи жирними відбитками пальців);
 • в рекламних агентствах – прилад для ламінування паперу допомагає зробити візитки, плакати та інші креативні матеріали міцнішими, ефектними, представницькими;
 • в творчих просторах – почути від професійних фотографів вираз «хочу купити ламінатор» можна трохи частіше, ніж від представників інших творчих напрямків;
 • будинки – пристрій для ламінування паперу досить корисний і в побуті, адже придбання такої міні-техніки дозволяє заощадити на послугах поліграфічних центрів, де покриття документів плівкою може обійтися досить дорого (якщо дивитися в довгостроковій перспективі).

5 причин купити ламінатор в інтернет-магазині Стікер

 1. Гідний асортимент. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете ламінатор паперу різних форматів, що володіє функціоналом, який актуальний саме для вас.
 2. Перевірені бренди. У нас на сайті ви зможете ламінатор купити для дому чи офісу. Кожен із представлених пристроїв дозволяє швидко й ефективно покрити захисною плівкою фактично будь-яку друковану продукцію. Можливий обмін товару протягом 14 днів з моменту придбання.
 3. Зручно вибирати й замовляти онлайн. На сайті компанії Стікер вам вдасться ламінатор купити всього за пару хвилин. Передбачена навігація в каталозі, що дозволяє вказати параметри пошуку товарів. Ви можете встановити вартість (яка на ламінатор ціна влаштовує саме вас), бренд, базові особливості апарату, який шукаєте.
 4. Персональна допомога. Якщо ви не можете самостійно підібрати прилад для ламінування, наші консультанти готові допомогти вам у цьому та відповісти на будь-які питання.
 5. Лояльна на ламінатор ціна. Недороге устаткування для офісу – не міф, інтернет-магазин Стікер вам це доведе!

Ламінатори (машинки для ламінування)

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)