Що таке конверт?

Конверт являє собою пакет з цупкого паперу або поліетилену, який використовується для збереження цілісності різних паперів. У ньому прийнято пересилати всю ділову кореспонденцію, рекламні матеріали, рахунки. Незважаючи на перехід ділового листування в електронну форму, конверти поштові продовжують користуватися попитом, так як багато матеріалів і документів потрібно пересилати в роздрукованому вигляді. Якісні конверти різних форматів пропонує магазин «Стікер». А дізнатися, яка ціна поштового конверту, можна на сайті компанії.

Історія появи конвертів

Люди з давніх часів писали один одному листи, але першими складати їх в спеціальні упаковки почали англійці. На початку XX століття з містечка Брайтон пішла мода на листи на маленьких аркушах паперу, а щоб було місце для написання адреси, кореспонденцію почали вкладати в паперові упаковки. Так почався продаж поштових конвертів, а 6 травня 1840 року британська влада ввела в дію порядок оплати і упаковки листів. З тих пір поштові конверти офіційно вийшли в світ.

Зрозуміло, є і більш романтична історії появи конвертів. На багатьох морських курортах, які були популярні з XIX століття, чоловіки і жінки нерідко заводили романи, а домовлятися про зустрічі і просто спілкуватися допомагали листи. Конверти допомагали приховати вміст такої кореспонденції від сторонніх очей, зокрема, від чоловіка чи дружини. Звичайно ж, з винаходом конверта з'явилися і фахівці з їх непомітного розкриття, які могли акуратно дістати лист, а потім вкласти його назад в конверт так, щоб ніхто не помітив втручання. Таких експертів активно наймала влада різних країн, щоб контролювати переписку підозрілих осіб.

У наші дні можна просто конверти купити або замовити друк логотипу компанії, вибрати вироби з водозахисним шаром і іншими особливостями. Крім того існує велика кількість різних форматів конвертів для кореспонденції будь-якого типу. Вартість конверту залежить від його типу і розміру.

Великий асортимент різних конвертів

Інтернет-магазин канцелярських товарів «Стікер» пропонує купити конверти за доступною ціною для будь-якої кореспонденції. Тут можна замовити друк виробу з логотипом підприємства, святкові конверти, з поліетиленовими вставками, конверти для документів, креслень, цінних паперів. Коли потрібен хороший конверт в Україні, варто звернутися саме сюди.

Фірмові конверти користуються найбільшим попитом і діляться на три групи:

  • для пересилання корпоративної і ділової кореспонденції. Зазвичай мають простий дизайн з лого фірми.
  • для рекламної та представницької продукції. Нерідко мають цікавий і яскравий дизайн для залучення уваги. Виріб буде відразу ж виділятися серед інших;
  • для листівок і запрошень. Мають маленький і стриманий формат, але стильний дизайн, що не затьмарює власне вміст конверта.

Існують десятки різних форматів конвертів, які виробляють з різних сортів паперу, з поліетиленовими вставками, з вікнами, для автоматичної упаковки. Плануючи придбати конверти в Україні, найкращим рішенням буде звернутися в спеціалізований магазин. Співробітник компанії із задоволенням допоможе зробити правильний вибір.

Для різної кореспонденції прийнято використовувати чотири основні формати конвертів:

  1. С4 229х324 мм, який вміщує аркуш формату А4 без складання;
  2. С5 162х229 мм – вміщує лист А5 або лист А4, складений навпіл;
  3. С6 114х162 мм використовується для аркушів формату А5, складених навпіл;
  4. Євростандарт або С65 – для аркушів А4, складених втричі.

Найбільш поширений останній формат конвертів. Вони можуть мати вікно для адреси або огляду вмісту, вже надруковану адресу відправника і фірмовий дизайн. Такі поштові конверти купити можна в магазині «Стікер».

Компанія пропонує не тільки конверти з цінами, які приємно здивують, а й швидку відправку замовлень в будь-який куточок країни. Вигідно купити конверти можна саме тут, а при великих сумах замовлення компанія надає знижку, не кажучи вже про безкоштовну доставку.

Якісні поштові конверти за доступною кожному ціною обов'язково збережуть цілість кореспонденції і захистять її вміст від сторонніх.

Конверти

Сортування
Відображати:
Конверт DL кольоровий 1шт асорті

-+

Показано з 1 по 16 з 25 (всього 2 сторінок)