Що таке тісто для ліплення?

Тісто для ліплення - це ідеальний матеріал для дитячої творчості! Зовні тісто нагадує традиційний пластилін, але за своїми якостями воно в багато разів його перевершує. Перш за все варто відзначити, що тісто для ліплення виготовляється з натуральних компонентів. У його складі пшеничне борошно, вода, натуральні барвники, також може міститися крохмаль та сіль.

Саме тому такий матеріал можна використовувати для занять з дітьми віком до 3-х років. Тісто для ліплення дуже м'яке та пластичне, воно не забруднює руки дитини та робочі поверхні, та з нього можна зробити все що завгодно. А якщо готові фігурки залишити на повітрі, то вони застигнуть, та їх можна буде використовувати для різних ігор.

Чому варто тісто для ліплення купити своїй дитині?

Останнім часом педагоги та психологи часто говорять про те, що необхідно розвивати дрібну моторику у дітей. Саме на кінчиках пальців маленької дитини розташовуються нервові центри, відповідальні за своєчасний розвиток мови, логіки та здатності до засвоєння нової інформації. Тісто для ліплення є прекрасним інструментом для розвитку дрібної моторики. Популярність цього матеріалу серед батьків маленьких дітей пояснюється та іншими унікальними властивостями:

 1. Можна дитяче тісто для ліплення купити в самому ранньому віці. Навіть однорічний малюк зможе впоратися з цим піддатливим матеріалом.
 2. Оскільки матеріал складається з натуральних компонентів, нічого страшного не трапиться, якщо дитина випадково візьме його в рот.
 3. Використовуючи тісто можна розвивати творчі здібності у дітей. Готові фігурки можна додатково прикрасити або оформити іншим декоративним матеріалом. А при змішуванні матеріалу різних кольорів можна отримувати нові відтінки.

Після гри та дитина, та місце, де вона ліпила, залишаються практично чистими. Тісто легко збирається в контейнер, а поверхню столу та іграшки протирають вологою серветкою.

Ціна на тісто для ліплення та особливості використання матеріалу

Бажаєте тісто для ліпки купити якісне та безпечне? Тоді варто відвідати інтернет-магазин «Стікер». Представлені тут набори відрізняються кількістю кольорів та масою, саме від цих характеристик, перш за все, залежить ціна на тісто.

Досить часто можна почути думку про те, що тісто коштує дорого, а сохне дуже швидко. Тоді як традиційний пластилін більш доступний, а використовувати його можна скільки завгодно раз. Насправді, якщо купити тісто для ліплення хорошої якості, то його також можна використовувати для занять тривалий час. Потрібно лише дотримуватися основних правил роботи з матеріалом:

 • зберігайте тісто в герметичних контейнерах;
 • не діставайте все тісто з набору, відокремте невелику кількість кількох кольорів;
 • працюйте з тістом на чистих поверхнях, бо якщо на нього потрапить пил або інші забруднення, то його доведеться викинути;
 • не допускайте потрапляння великої кількості води на тісто, бо воно просто розкисне.

Якщо ж тісто почне трохи підсихати, то можна легко відновити його еластичність. Просто змочіть злегка руки звичайною водою, а потім розімніть тісто. Через кілька хвилин воно знову стане м'яким.

Ціна на тісто для ліплення залежить від різних чинників, але не варто купувати занадто дешеві матеріали. Можливо в процесі їх виготовлення натуральні компоненти були замінені на синтетичні, що значно позначається на безпеці тіста.

Яке дитяче тісто для ліпки купити в Україні?

Як уже згадувалося вище, дитяче тісто для ліпки купити в Україні пропонують багато магазинів. Але як же вибрати правильне тісто: безпечне та якісне? Існує кілька критеріїв вибору:

 1. Якщо ви хочете купити саме тісто для ліплення, то уважно вивчіть склад. Сьогодні у продажу є маси для ліплення з воску, глини, полімерних компонентів та желе. Тісто складається тільки з муки пшениці, води та барвників, якщо в складі будуть вказані інші компоненти, то це не тісто.
 2. Звертайте увагу на термін придатності. Оскільки тісто для ліплення не містить консервантів та іншої «хімії», то термін придатності у нього досить короткий.
 3. Вибирайте продукцію відомих торгових марок. Вони виробляють якісні товари для дітей.
 4. Якщо дотримуватися цих простих порад, то можна легко купити тісто для ліплення в Києві або будь-якому іншому місті нашої країни.

Де краще тісто для ліплення купити в Києві?

Якісне та безпечне дитяче тісто для ліплення купити в Києві пропонує компанія «Стікер», що має кілька магазинів у столиці. Для більшої зручності покупців, працює інтернет-магазин. Ви зможете вибрати тісто для ліплення разом зі своєю дитиною, а фахівці компанії організують його доставку в будь-який район Києва або населений пункт України.

Дитяче тісто для ліпки

Сортування
Відображати:
Тісто для ліплення 6 кольорів , Zibi

-+

Тісто для ліплення 7 кольорів "Jolliers", Kite

-+

Тісто для ліплення 7 кольорів "Dogs", Kite

-+

Тісто для ліплення 7 кольорів "Hot Wheels", Kite

-+

Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)