Одним з найбільш затребуваних видів друкарською продукції вважаються цінники наклейки. Це не просто папірець, а унікальний інструмент для продавця, який привертає увагу покупців яскравим зовнішнім виглядом та несе необхідну інформацію про товар.

Існує безліч найрізноманітніших забарвлень, розмірів та форм цінників. В інтернет-магазині Стікер ви з легкістю підберете варіант, який повністю задовольнить ваші запити. Прямокутні та фігурні самоклеючі етикетки відмінно підійдуть для нанесення:

  • дати та артикулу;
  • вартості та найменування;
  • терміну придатності та будь-якої іншої інформації, яку потрібно донести до покупця.

Вибирайте потрібний колір та розмір, починаючи з 21х12 мм й закінчуючи 30х40 мм. Продаються цінники згорнутими у рулон. Кожен з них має захисну плівку, яку перед приклеюванням на товар слід видалити. На сьогоднішній день не обов'язково навіть вимальовувати ціну саморуч, можна просто зарядити наклейки цінники у спеціальний пістолет та ввести певні дані. Після чого просто штампувати їх на потрібні речі, що значно заощадить час.

Переваги використання

Всім нам знайомі цінники застосовуються у різних сферах:

  • медицина та виробництво, реалізація продуктів;
  • вантажоперевезення та складське господарство;
  • виготовлення будматеріалів та сувенірної продукції.

Це далеко не повний перелік областей, де використовується даний вид друкарської продукції. Ми вже не уявляємо вітрини та полиці магазинів без яскравих наклейок, які здатні:

  • вигідно представити товар;
  • залучити покупців до продукції;
  • підкреслити імідж компанії;
  • збільшити кількість продажів.

Саме на етикетки цінники покупець дивиться у першу чергу, адже тут він може швидко знайти дані про вартість товару, що його зацікавив. На підставі цієї інформації й приймається рішення про покупку. У разі відсутності подібної етикетки, покупець може просто відмовитися від придбання речі або піти до того продавця, в якого на цінниках є потрібна йому інформація. При цьому кольорові самоклеючі цінники, як правило, використовуються, щоб виділити певні групи товарів, наприклад, акційні.

Інтернет-магазин Стікер пропонує великий вибір продукції, яка допоможе залучити клієнтів до вашого товару. Скористайтеся для замовлення каталогом, а доставку ми здійснимо у будь-яке місто на території України.

Цінники самоклейні

Сортування
Відображати:
Етикетки-цінники 22*12мм 1000шт білі, Buromax

-+

Етикетки-цінники 26*12мм 1000шт білі, Buromax

-+

Етикетки-цінники 26*12мм 500шт жовті, Buromax

-+

Етикетки-цінники 26*16мм 375шт жовті, Buromax

-+

Етикетки-цінники 30*20мм 300шт червоні, Buromax

-+

Етикетки-цінники 30*20мм 300шт жовті, Buromax

-+

Етикетки-цінники 26*16мм 1000шт білі, Buromax

-+

Етикетки-цінники 22*12мм 1000шт жовті, Buromax

-+

Етикетки-цінники 22*12мм 500шт малинові, Buromax

-+

Етикетки-цінники 35*25мм 240шт малинові, Buromax

-+

Показано з 1 по 16 з 47 (всього 3 сторінок)