Планінг являє собою настільний щоденник, органайзер, який призначений для різного роду заміток, використовується у відкритому стані.

Планінг замовити можна в різноманітних, досить великих, форматах, як правило, з кріпленням пружиною по верхньому краю, що дозволяє легко перевертати листи без ризику зіпсувати основний блок. Зовнішній вигляд може бути найрізноманітнішого дизайну з обкладинкою, яку виконано з натуральних або штучних матеріалів.

Купити планінг в Україні за привабливою ціною пропонує інтернет-магазин «Стікер». Ми спеціалізуємося на продажу різноманітного канцелярського приладдя та готові запропонувати настільні планінги:

датовані - допомагають оптимізувати графік робочого дня, систематизувати необхідну інформацію, правильно планувати важливі справи;

недатовані - дозволяють робити записи різного характеру без прив'язки до певної дати, будувати робочий графік на свій розсуд.

Можна замовити планінг з кількістю сторінок від 60 до 128, серед яких виділяють наступні секції:

 • основний блок;
 • телефонно-адресна книга;
 • довідково-інформаційна частина.

Планінг - приваблива ціна і зручність використання

На сьогоднішній день так званий настільний щоденник з привабливої речі перетворився в найпоширеніший бізнес аксесуар. Для додання солідності обкладинку іноді ламінують, обробляють специфічним лаком, виготовляють з натуральної шкіри. Завдяки щільній обкладинці, записи можна вести як сидячи за столом, так і стоячи, на ходу. На нашому сайті можна купити якісні вироби відомих торгових марок Buromax, Economix.

Планінг, купити в Україні який за демократичної вартості пропонує онлайн-маркет «Стікер», порадує власників:

 • зручною календарної сіткою;
 • багатофункціональністю (планувальник, записник, телефонна книга);
 • простотою ведення записів;
 • можливістю розміщення фірмової символіки;
 • відсутністю відволікаючих чинників на відміну від спеціальних програм-органайзерів, що встановлюються на різні гаджети.

Вирішивши купити планінг, подумайте про те, щоб використовувати його в якості рекламного носія. На виробі можна розмістити основну інформацію про компанію:

 • назву;
 • логотип;
 • список послуг;
 • контакти;
 • адресу.

Подарувавши клієнту, партнеру подібний органайзер, можна невимушено поширити інформацію про фірму далеко за її межами, адже перед очима буде постійне нагадування.

Як вибрати і де купити планінг в Києві

Щоб настільний щоденник радував в процесі експлуатації, потрібно правильно підійти до вибору даного виробу.

 1. Папір має бути щільним, білого кольору. Тонкі листи швидко просочаться чорнилом, залишивши сліди на звороті аркуша або на наступній сторінці.
 2. Уточнюйте тип кріплення паперового блоку. Планінг купити в Києві можна з клеєним блоком, на пружині, подвійній спіралі. Більш зручно та виглядає досить ефектно - модель на пружині.
 3. Враховуйте специфіку діяльності. При строгому розпорядку дня краще вибирати датовану модель, де проставлені всі дати, дні тижня. Представникам творчих професій рекомендується планінг купити недатований, в якому відсутні надруковані дати, отже, на певне число можна заповнювати будь-яку кількість листів.
 4. Вартість виробу в основному визначається матеріалом, з якого виготовлена обкладинка. Бюджетне рішення - тверда обкладинка з бумвінілу (гладкий або з тисненням палітурний матеріал на паперовій основі, що витримує до понад 2 тисяч подвійних перегинів.

Інтернет-магазин «Стікер» пропонує вже зараз придбати різноманітні планінги, доступна ціна яких задовольнить будь-якого покупця, навіть занадто вимогливого. Великий асортимент датованих моделей популярного формату 325х102 мм з щільним папером білого кольору представлений в різних кольорових варіаціях обкладинки в нашому магазині.

Планінги

Сортування
Відображати:
Планінг датований 2024 Torino коричневий, Brunnen

-+

Планер "Планер успіху статечного пана", Мандрівець

-+

Планінг датований 2024 Miradur синій, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Torino зелений, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Torino синій, Brunnen

-+

Планінг недатований 30арк, Panta Plast

-+

Планінг датований 2024 Miradur коричневий, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Miradur сірий, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Miradur зелений, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Miradur чорний, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Torino червоний, Brunnen

-+

Планінг датований 2024 Torino чорний, Brunnen

-+

Показано з 1 по 16 з 17 (всього 2 сторінок)