Що таке дошка фліпчарт?

Фліпчарт – це універсальне пристосування для проведення лекцій, презентацій, доповідей і т. д. Це дошки квадратної або прямокутної форми, що мають одну чи декілька робочих поверхонь. Саме фліпчарт допомагає доповідачу у вигідному світлі презентувати графічну й текстову інформацію.

Спочатку він виглядав як дошка з листами на підставці, які можна гортати. Пізніше ця конструкція була модифікована. Сьогодні на сайті компанії Стікер ви можете купити фліпчарт будь-якого формату та конфігурації.

Який фліпчарт купити в Україні: класифікація та поради щодо вибору

Підшукати якісне презентаційне обладнання набагато простіше, ніж здається, якщо робити це на нашому сайті. Тут кожен товар представлений із докладним описом комплектації, технічних й експлуатаційних особливостей. Ви можете будь-який фліпчарт купити в Україні, потрібно тільки визначитися з тим, який саме формат дошки потрібен вам!

Класифікується обладнання за такими характеристиками/критеріями:

 • за кількістю робочих поверхонь – одно- чи двосторонній (мова безпосередньо про дошку, кількість аркушів варіюється);
 • за типом конструкції – мобільний або статичний («тринога»);
 • за кількістю опор – одна, дві чи чотири (мобільні фліпчарти оснащені коліщатками на кінцях кожної з опор, що робить переміщення обладнання простим, необтяжливим і швидким);
 • за розміром полотна – чіткі варіанти форматів ви знайдете в каталозі (можна поставити саме такий фільтр);
 • за призначенням – магнітна дошка фліпчарт (є також моделі для маркерів і магнітів одночасно).

Обираючи, требва враховувати зазначені моменти, а також колір дошки та комплект поставки.

Чому замовляти фліпчарти у нас – хороша ідея?

На сайті створено всі умови для вас:

 1. зручний каталог із сортуванням за різними параметрами – ціною, розміром, торговою маркою, від дорогих до дешевих і навпаки;
 2. можливість замовити фліпчарт в один клік або по телефону;
 3. візуальна й текстова презентація товару – кожна дошка фліпчарт відповідає фото та заявленим характеристикам;
 4. індивідуальний підхід – наші консультанти готові відповісти на будь-які питання та допомогти вам із вибором моделі;
 5. передбачено повернення товару протягом 14 днів із моменту придбання (особливо актуально, якщо ви не вгадали з розміром, діє також у випадках, коли обладнання пошкоджене не з вашої вини або має заводський брак);
 6. перевіряємо товари перед відправкою, тому ризик потрапляння до описаної у попередньому пункті ситуації мінімальний;
 7. швидка обробка замовлень і доставка по Києву в день придбання та по всій Україні протягом обумовлених термінів (залежить від транспортної компанії, послугами якої ви захочете скористатися, а також віддаленості пункту призначення від столиці).

Також ми дбаємо про своїх покупців, тому регулярно пропонуємо знижки і бонуси! І взагалі на фліпчарт ціна в нас невисока!

Фліпчарт: мінімальна ціна від компанії Стікер

Ми реалізуємо якісне презентаційне обладнання та прагнемо зробити його доступним для широкого кола користувачів, тому не завищуємо ціни на товари. У каталозі вказана актуальна вартість кожної моделі фліпчарта. Для зручності передбачено пошук за даним критерієм, ціновий діапазон ви можете встановити самостійно.

Зазвичай знайти недорогий фліпчарт у Києві складно, але тільки не для клієнтів Стікера!

Якщо обладнання потрібно для оснащення навчальних класів або офісу компанії, то бюджетними варіантами обмежуватися не варто. А ось для облаштування дошкільних освітніх закладів вистачить яскравих і невеликих фліпчартів із різнокольоровими магнітами та яскравою робочою поверхнею.

Про доставку: де продається дошка фліпчарт у Києві недорого?

Компанія Стікер пропонує альтернативний варіант отримання товарів – самовивезення. Однак такий спосіб економії коштів не буде потрібен, якщо ви вирішите купити фліпчарт в Києві. Детальніше про умови ви можете дізнатися в розділі «Доставка» чи зателефонувати нашим менеджерам і самостійно уточнити деталі.

Словом, якщо потрібно фліпчарт купити в Києві недорого і швидко, Стікер – ваш надійний помічник!

Фліпчарти

Сортування
Відображати:
Фліпчарт 66*97,5см магнітно-маркерний, Axent

-+

Показано з 1 по 16 з 21 (всього 2 сторінок)