Що таке канцелярські кнопки і навіщо вони потрібні?

Кнопки канцелярські – обов'язковий інструмент в арсеналі будь-якого офісного працівника. Виглядають як спеціальні пристосування для кріплення різних предметів до інших поверхонь. Вони використовуються, наприклад, щоб причепити до стіни плакат або лист із графічними матеріалами для доповіді/лекції.

Якісні кнопки канцелярські можуть стати тимчасовою альтернативою дошкам та іншому презентаційному обладнанню. Одного набору таких пристосувань вистачає надовго, адже вони розраховані на багаторазове використання.

Види й особливості вибору канцелярських кнопок

Спочатку кнопки канцелярські складалися з вістря та плаского круглого наконечника, але сьогодні виробники товарів для офісу пропонують цільовій аудиторії продукцію й дещо інших форматів. Існують як однотонні металеві, так і різнокольорові пластикові варіанти виробів.

Під час вибору канцелярських кнопок варто враховувати:

  1. Матеріал наконечника – метал або пластик (кнопки канцелярські з металевим наконечником визнані більш довговічним і надійним варіантом).
  2. Колір «капелюшка» – однотонні, різнобарвні, сріблясті/золотисті.
  3. Конфігурація наконечника – опуклий круглий, альтернативний (циліндр з упорами кільцеподібного типу).
  4. Комплектація (кількість штук в упаковці) – 25, 50, 100 та більше.
  5. Бренд, який виготовляє кнопки канцелярські.

Де недорого купити канцелярські кнопки?

Інтернет-магазин Стікер – унікальний торговий онлайн-майданчик, де можна канцелярські кнопки купити всього в два кліки. У каталозі представлені різні варіанти подібних пристосувань для кріплення на стіну паперу, плакатів та інших графічних матеріалів.

Є мінімум 3 причини, чому купити кнопки канцелярські на нашому сайті – хороша ідея:

  1. Зручно вибирати. Встановити фільтрування на віртуальній вітрині можна лише натисканням однієї – двох клавіш! Усі товари представлені з описами й актуальною вартістю.
  2. Демократичні ціни. Якщо навіть вам потрібна одна кнопка, то придбання цілого комплекту на 100 штук не вдарить по вашому бюджету. .
  3. Доставка по Україні. Ви можете купити канцелярські кнопки самовивозом із нашого столичного магазину чи вказати адресу, куди ви хочете, щоб ми відправили придбані товари. .

Щоб зробити замовлення, потрібно лише додати необхідну кількість упаковок у кошик, зазначити свої контактні дані та вибрати спосіб оплати. Якщо у вас виникнуть труднощі, телефонуйте за вказаними на сайті номерами й отримуйте безкоштовну консультацію стосовно асортименту компанії Стікер.

Кращі ціни на канцелярські кнопки в Україні - на сайті stiker.com.ua!

Саме у нас на кнопки канцелярські встановлена демократична ціна, тому придбання таких речей стає необтяжливим для вашого бюджету. У середньому на упаковку, що складається зі 100 штук, доведеться витратити всього лише 10 – 12 гривень. У поточних реаліях така вартість подібних речей не стане проблемою навіть для тих, у кого фінансові можливості обмежені. Звертайтеся в компанію Стікер – експерта з канцелярських товарів!

Кнопки канцелярські

Сортування
Відображати:
Кнопки - цвяшки кольорові 50шт, Buromax

-+

Кнопки нікельовані 100шт, Buromax

-+

Кнопки - цвяшки кольорові 30шт, Axent

-+

Кнопки золотисті 100шт, Buromax

-+

Кнопки золотисті 100шт, Buromax

BM5103

Цiна: 16.00 грн.

Кнопки кольорові 100шт, Buromax

-+

Кнопки кольорові 100шт, Buromax

BM5104

Цiна: 19.00 грн.

Кнопки - цвяшки кольорові 50шт, Axent

-+

Булавки кольорові 200шт 34мм, Buromax

-+

Кнопки кольорові 100шт, Buromax

-+

Кнопки кольорові 100шт, Buromax

BM5176

Цiна: 43.00 грн.

Кнопки нікельовані 50шт, Buromax

-+

Булавки кольорові 100шт 34мм, Buromax

-+

Кнопки нікельовані 100шт, Axent

-+

Кнопки нікельовані  50шт, Axent

-+

Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)