Що таке пластилін скульптурний?

Скульптурний пластилін - це речовина, що виробляється з бджолиного або гірського воску, до якого додають різноманітні наповнювачі та пластифікатори, наприклад, висушену глину або тальк. Щоб зробити продукт більш еластичним, до його складу вводять масло або технічний вазелін.

Якщо ви або ваша дитина займаєтесь творчістю, тоді ви, напевно, чули таке поняття як скульптурний пластилін. Даний матеріал за популярністю займає друге місце після глини.

Яким буває пластилін для ліплення скульптур?

Якщо ви плануєте художній пластилін купити, тоді необхідно знати, якими особливостями він володіє.

Колірна палітра цього матеріалу має максимальне наближення до натуральних відтінків. Крім цього, в залежності від кольору, макетний пластилін володіє різними особливостями:

  1. Матеріал тілесного кольору здатний прекрасно зберігати форму, його з легкістю можна фарбувати в різні кольори. Найчастіше, він застосовується, щоб створювати невеликі за розміром вироби, наприклад, статуетки.
  2. Матеріал оливкового кольору в охолодженому стані досить складно розрізається ножем, але якщо його підігріти, він стає дуже пластичним. Він застосовується для створення великих скульптур.

Деякі творчі люди хочуть не тільки робити скульптури, але та самостійно виготовляти пластичний матеріал. Відразу варто відзначити, що повторити рецептуру та дотриматися точних пропорцій, щоб отримати архітектурний пластилін високої якості, досить складно. Ви витратите не тільки багато часу на підготовку подібного матеріалу, але та всі компоненти, які входять до його складу, не окупляться в повній мірі.

Немає потреби розшукувати рецептуру та намагатися створити подібний матеріал в домашніх умовах, набагато простіше відвідати спеціалізований магазин та модельний пластилін купити в готовому вигляді.

Де купити скульптурний пластилін?

Багатьох людей, які самі займаються творчістю, або долучають до даного процесу своїх дітей, цікавить питання, де можна купити скульптурний пластилін. Найпростіше це зробити, відвідавши інтернет-магазин. Не зважаючи на те, що в мережі можна зустріти багато різних інтернет-майданчиків, де ви можете придбати подібний матеріал, необхідно уважно ставитися до їх вибору. Постарайтеся вивчити відгуки клієнтів, які раніше робили замовлення на подібному сайті та вже встигли перевірити такий матеріал в дії.

Чи можна скульптурний пластилін купити в Україні?

Так, ви можете купити пластилін скульптурний в Україні як іноземного, так та вітчизняного виробництва. Рекомендуємо вам звернути увагу на вітчизняну фірму «Гамма». Її матеріал нічим не поступається закордонним аналогам, при тому, що коштує набагато дешевше, ніж товар іноземного походження.

Скульптурний пластилін купити в Україні для творчості ви можете, відвідавши сайт магазину «Стікер», який займається продажем різноманітного канцелярського приладдя.

Яка ціна на скульптурний пластилін?

Якщо ви збираєтеся придбати подібний матеріалу, тоді природно, що вас долає питання, скільки коштує скульптурний пластилін. Природно, ціна на такий продукт буде відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви купуєте пластилін для скульптури іноземного виробництва, тоді будьте готові до того, що вартість подібного продукту буде набагато вище, ніж в разі покупки подібного виробу вітчизняного виробництва.

Крім виробника, на вартість подібного товару також впливає загальна маса скульптурного пластиліну:

  • ви можете пластилін для ліплення скульптур купити в невеликому обсязі, тоді його вартість стартуватиме від 60 до 90 гривень;
  • якщо ж потрібне велике пакування, вага якої досягає 1 кілограма, тоді подібна продукція обійдеться вам від 100 до 200 гривень.

Тепер ви знаєте особливості скульптурного пластиліну, а також знаєте, де купити скульптурний пластилін. Та можете порадувати себе або свою дитину прекрасним матеріалом для ліплення скульптур. Адже подібний матеріал дозволить створити вам справжній витвір мистецтва власними руками, головне - не боятися віддатися уяві та фантазії.

Чи можна скульптурний пластилін купити в Києві?

Звичайно, такий професійний будівельний пластилін можна придбати в спеціалізованому магазині в Києві. Щоб скульптурний пластилін купити в Києві, вам не доведеться їздити по столиці в пошуках необхідного магазину. Досить скористатися онлайн-магазином «Стікер» та придбати той варіант пластиліну, який знадобиться вам для роботи. При цьому ви можете, як самостійно забрати матеріал в офісі компанії, або дочекатися, поки кур'єр вам привезе його за вказаною адресою.

Крім цього, пластилін скульптурний замовити може будь-який житель України, оскільки його доставка в інші населені пункти здійснюється за допомогою відділень Нової Пошти.

Скульптурний пластилін

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)