Консультація по телефону

044-425-82-76, +38 063-472-25-08 044-489-99-19, +38 063-635-01-60

Сучасний ритм ділової людини передбачає безліч важливих подій, зустрічей. Кожен день неймовірно насичений, тому навіть найвідповідальніша людина може щось забути. Для тих, у кого немає можливості найняти особистого помічника, щоденник датований стане справжнім порятунком, та і купити його дуже просто! Щоденник датований буде нагадувати про важливі заходи, допоможе спланувати майбутній робочий день і все встигати.

Різновиди сучасних щоденників

Сучасні щоденники датовані представляють стильні блокноти з датованими сторінками, календарями і іншими елементами, які полегшують планування робочих буднів.

Крім цього блокнот має сторінки без дат для занесення важливих даних, а також особливо важливий розділ для запису телефонних номерів.

Записник в рази спрощує пошук необхідних даних, записів та інформації, він завжди під рукою і не займає багато місця в сумці. Ціна його тим вище, чим більше додаткових функцій він має. Щоденник купити в Україні пропонує чимало магазинів, але зробити покупку, не виходячи з офісу, можна лише в сучасному маркеті канцелярії «Стікер»!

Щоденник датований, купити який пропонує маркет канцелярського приладдя «Стікер», різниться від не датованого,ти що він має дати, найчастіше це число, місяць, рік. Такі щоденники дозволяють заздалегідь планувати та розписувати плани на майбутнє, щоб нічого не пропустити та не забути.

Асортимент стильних і зручних щоденників від інтернет-магазину «Стікер»

Купити щоденник датований в Києві - неймовірно просте і легко вирішуване завдання! Для здійснення покупки блокнота достатньо зателефонувати менеджерам нашої компанії або оформити онлайн-заявку на придбання і доставку необхідного екземпляра до вас додому!

Серед величезного асортименту віртуальної вітрини представлені екземпляри, що відрізняються дизайном, кількістю аркушів і їх форматом:

  • щоденник А5 датований;
  • щоденник А6 датований.

Чому варто купити записник в нашому маркеті?

  1. Щоденник датований А6, придбаний в нашому інтернет-магазині, допоможе спланувати вашу зайнятість з ранку до ночі.
  2. Щоденник датований А5 передбачає наявність ретельно продуманої структури, щоб кожен зміг швидко знайти необхідну інформацію, побачити заплановані події та вільні дні.
  3. У продажу є датовані, недатовані і полудатовані примірники у широкій палітрі кольорів і дизайнів.
  4. Ми пропонуємо купити щоденник датований за найнижчою вартістю в мережі, що не може не радувати відвідувачів нашого сайту.
  5. У нас ви можете купити щоденник датований на 2018 рік, який стане яскравою складовою вашого ділового іміджу, вразить оточуючих модним, але разом з цим стриманим оформленням.
  6. Наша команда надає можливість не тільки купити записник, але і швидко доставити його за вказаною адресою.

Терміново потрібно купити щоденник датований в Києві? Поспішайте зв'язатися з представниками інтернет-магазину «Стікер»! Ми гарантуємо бездоганну якість обслуговування, високу швидкість доставки товару і адекватні розцінки! У продажу представлена виключно якісна продукція від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників!

Датовані щоденники, щотижневики А5, А6

Сортування
Відображати:
Щоденник датований A5 2022 Liga чорний, Buromax

-+

Щоденник датований A5 2022 Torino зелений, Brunnen

-+

Щоденник датований A5 2022 Donna синій, Buromax

-+

Щоденник датований A5 2022 Ideal синій, Buromax

-+

Щоденник датований A5 2022 Liga сірий, Buromax

-+

Щоденник датований A5 2022 Tweed блакитний, Brunnen

-+

Щоденник датований A5 2022 Tweed сірий, Brunnen

-+

Щоденник 2022 Стандарт Torino Trend яскраво-синій

-+

Щоденник датований A4 2022 Navigator сірий, Buromax

-+

Щоденник датований A4 2022 Verona сірий, Buromax

-+

Щоденник датований A5 2022 Donna капучіно, Buromax

-+

Показано з 1 по 16 з 22 (всього 2 сторінок)