Що таке комбінована дошка?

Комбінована дошка – новітнє презентаційне обладнання, котре об'єднало в собі широкий спектр функціональних можливостей. Із його допомогою можна демонструвати графічні матеріали, шляхом кріплення останніх на магніти, написання тексту та формул маркером. Найчастіше в комплект подібної дошки входить не лише безпосередньо конструкція, але й магніти, кнопки, паперові фліп-системи.

Види й особливості конструкцій

Комбіновані дошки відрізняються одна від одної наступними характеристиками:

  • Форматом. Є компактні варіанти з робочою поверхнею 28x36 см, а також більш масивні моделі на 100x200 см.
  • Типом конструкції. Бувають статичні (кріпляться до стіни в чотирьох точках) і мобільні (на двох опорах із чотирма коліщатами).
  • Кольором покриття. Класичні білі дошки, блакитні, яскраво-зелені й т. д.
  • Рамкою. Відрізняється відтінком, деякі дошки виконані без неї.

Вартість, у свою чергу, визначається форматом обладнання й залежить також від виробника. Однак ми намагаємося встановлювати мінімальні ціни на весь асортимент товарів!

Функціональне призначення та сфера застосування

Компанія Стікер рекомендує комбіновані дошки як оптимальне обладнання для оснащення освітніх приміщень, де проводяться презентації та різні івент-заходи, офісів, навчальних класів у школах, дитячих садках.

Представлені дошки допомагають доповідачеві/викладачеві більш детально й повно відтворювати матеріал, демонструвати підготовлену графічну інформацію й писати текст або формули, малювати схеми безпосередньо під час розповіді. Це робить навчальний процес більш результативним і захоплюючим для учасників/слухачів.

Де продається комбінована дошка в Києві?

Ви можете за невисокою ціною купити комбіновану дошку в інтернет-магазині Стікер. Придбати презентаційне обладнання саме у нас – вдале рішення, бо наша компанія має наступні переваги:

  1. Гарантовано якісний товар. Кожна комбінована дошка професійно виконана з надійних матеріалів, тому буде служити мало не десятки років.
  2. Великий вибір моделей. Є конструкції зі стандартним білим, сірим, зеленим або темно-синім покриттям, а також цікаві дошки з додатковим функціоналом (наприклад, можливістю кріплення паперових фліпів, кнопок і т. д.).
  3. Зручна навігація в каталозі. Ви можете самостійно встановити фільтри, щоб дошка комбінована в пошуковій видачі відповідала вашим потребам.
  4. Індивідуальний підхід і першокласний сервіс. Наші консультанти готові допомогти вам із вибором устаткування та канцелярського приладдя, представлених на сайті.
  5. Швидка обробка заявок і доставка по Україні.

Обирайте дошку, оформлюйте замовлення прямо на сайті – і ви ще й пристойно заощадите! Тут діють особливі ціни, мінімальні!

Дошки комбіновані

Сортування
Відображати:
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)