Ручки - письмове приладдя, без якого не обійтися жодній людині. Без цієї маленької деталі не відбудеться оформлення цінних паперів, підписання угод або ж навчання в загально-освітніх установах. Сучасне канцелярське виробництво випускає в продаж безліч видів ручок, які відрізняються за різними показниками. Розрізняють такі категорії пишучих ручок:

 • пір'яні;
 • кулькові;
 • капілярні;
 • фломастери;
 • гелеві ручки;
 • ручки-ролери.

Гелеві ручки вважаються одними з найбільш популярних приладь для письма, а також одними з вдалих канцелярських винаходів, які відрізняються особливою зручністю і легкістю використання.

Характерні особливості гелевих ручок

Гелева ручка відрізняється від подібних собі аналогів більш тонкою кулькою для письма, що допомагає легко виводити акуратні лінії на папері, не докладаючи особливих зусиль руки. Паста виготовлена на водній основі залишає чіткий слід після невеликого натискання, такі чорнила менш в'язкі і дають яскраві контури. Гелева ручка вирівнює лінії, тому почерк здається більш каліграфічним, вона дає невеликий ефект письма за допомогою пера, тільки з рівномірною витратою чорнила. Паста в такій ручці витрачається досить повільно, тривалість її використання становить від 3 до 10 тисяч метрів.

Слід виділити головні переваги, якими володіє гелева ручка:

 • яскраво виражений, чіткий слід чорнила, навіть при незначному натисканні;
 • відсутність зайвих слідів на папері;
 • змінні стрижні, які легко купити в будь-якому канцелярському магазині;
 • металеві або полімерні стрижні, які не впливають на якість і властивість пасти;
 • купити гелеву ручку можна в будь-якій торговельній точці канцелярії.

За характером написання, точністю і особливостями лінії ручка гелева нагадує перо. Вона так само красиво і граціозно виводить контури букв, роблячи почерк не схожим ні на один, якимсь древнім і загадковим. Тільки, ручки гелеві не дряпають папір, не мажуть чорнилом, заправка такого пристосування не змушує докладати масу зусиль, та й купити гелеву ручку набагато простіше, тому що ціна доступна для кожного.

Де можна вигідно купити гелеву ручку?

Продаж за низькими цінами гелевих ручок можливий тільки в інтернет-магазині «Стікер». У нас ви знайдете велику різноманітність гелевих ручок з насиченим кольором, товщиною письма від 0,5 мм. Вартість їх коливається від 6 до 22 гривень, залежно від наповненості пасти, дизайну корпусу, марки виробника. Гелеві ручки в Києві вигідніше замовляти через інтернет, доставка товару займає близько 1-3 дні, оплатити послугу можна безпосередньо через банківську карту. У разі, якщо куплені гелеві ручки в Києві або іншому місті України, вас не влаштували, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів, виславши його назад. Ціни ручок гелевих в магазині «Стікер» настільки вигідні, що кожен покупець залишиться задоволений канцелярським придбанням. Ми працюємо безпосередньо з фірмами-постачальниками продукції, тому товари виставлені з мінімальною націнкою.

Гелеві ручки купити можна з різним діаметром стрижня, від 0,5 до 1,5 мм завтовшки, на папері, на відміну від кулькового аналога, чорнила моментально висихають. Замовити ви можете відразу кілька кольорів однієї ручки або ж вказати кількість змінних стрижнів в наборі. Купити гелеву ручка - відмінний вибір канцелярського приладдя для письма, яким зручно користуватися в будь-який момент для здійснення різних важливих письмових цілей!

Ручки гелеві

Сортування
Відображати:
Ручка гелева 0,5м колір чорнил синій, Axent

-+

Показано з 1 по 16 з 46 (всього 3 сторінок)