У кожному будинку і офісі обов'язково знайдеться графітовий олівець – це незамінне письмове приладдя, яким користуються всі. Олівці використовуються для створення заміток, малювання, вони відмінно підходять для тимчасових написів і записок. Інтернет-магазин «Стікер» здійснює продаж якісних олівців на будь-який смак від кращих виробників.

Найперший графітний олівець з'явився в 16 столітті, коли в Англії було знайдено родовище графіту. Мінералу цього було мало, коштував він дуже дорого, тому його було заборонено експортувати. Парижани, втомившись від контрабанди і величезних цін, придумали олівець з чорної сажі і глини, однак він був дуже м'яким. Проте уже в 17 столітті цей винахід став в нагоді – Ніколя Жак Конте додав в суміш графіт і крохмаль, завдяки чому ціни на олівці знизилися. До того ж, зміна пропорцій глини і грифеля дозволяли робити стержень більш твердим або м'яким. З тих пір графітні олівці увійшли в широкий ужиток.

Спочатку грифельні олівці були популярні тільки у художників, так як дозволяли створювати цікаві картини, і вносити зміни в малюнок – грифель міг стиратися. Однак з появою більш доступної версії стрижня і обгортки, олівці зайняли своє місце в школах і канцеляріях – графітні олівці купити стало просто. Після винаходу Конте було придумано ще 19 способів виготовлення грифеля для олівців, а сьогодні їх існує 21.

Популярність олівців в епоху, коли вони були контрабандним товаром і коштували дуже дорого, пояснюється просто – у них маса хороших якостей:

 • використовувати олівець графітовий було набагато легше, ніж перо і чорнила;
 • писати олівцем виходило чисто і охайно;
 • написане можна було стерти;
 • компактні розміри дозволяли завжди носити олівці графітні з собою;
 • вони були менш крихкими, ніж інше приладдя для письма.

З появою нових рецептур для грифеля і запуском фабрик, до хороших якостей олівців можна було сміливо відносити і вартість – ці вироби стали доступнішими за чорнила. Тому всі бажали графітний олівець купити для себе.

На сайті реально чорнографітні олівці купити в будь-якій кількості, на будь-який за дизайном смак.

Асортимент олівців в магазині

Сьогодні, вибираючи в інтернет-магазині «Стікер» грифельні олівці, варто звернути увагу на їх види і параметри:

 • вартість і виробник;
 • матеріал виготовлення оболонки;
 • твердість грифеля: від 10Н до 10В;
 • наявність гумки;
 • форма: кругла, трьох-, чотирьох- або шестигранна.

Особливим попитом користуються шестигранні чорнографітні олівці з гумкою і твердістю НВ – вони добре підходять як для письма, так і для малювання. Без такого виробу важко уявити будь-який письмовий стіл.

У другій половині 19 століття чорнографітний олівець перейшов в іншу площину – грифель вклали в металеву трубку, додавши механізм для його висунення при необхідності. А в 1916 році в Японії був розроблений той механічний олівець, яким ми користуємося і зараз.

Плануючи олівці чорнографітні придбати, варто звернути увагу на механічний варіант, що володіє певними перевагами:

 1. виглядає стильно і красиво;
 2. не забруднює сумки і пенали при захованому стрижні;
 3. дозволяє малювати тонкі лінії.

Однак стержень у таких олівців дуже крихкий, тому користуватися ними потрібно акуратно. В інтернет-магазині «Стікер» можна відшукати якісний механічний олівець графітний від хорошого виробника, який постійно вдосконалює стержні, щоб вони були міцнішими. До того ж у нас можна купити і змінні стержні для будь-якого олівця.

Як вигідно придбати олівці графітні?

Так як олівцями постійно користуються в школах, офісах, вдома, їх необхідно купувати у великій кількості, адже вони мають властивість закінчуватися. Найкраще закупити велику партію в магазині «Стікер», який отримує товари безпосередньо від виробників і може запропонувати кращі ціни. Тут можна не тільки олівець чорнографітний купити. Асортимент включає і кольорові олівці. Особливим попитом користуються двоколірні олівці, якими зручно робити нотатки, виділяючи їх іншим кольором.

Якщо ви шукаєте графітовий олівець певної твердості, то на сайті це зробити зручніше, завдяки інтуїтивно зрозумілій системі фільтрів в меню зліва. Крім того, система показує, скільки яких моделей є в наявності. А ціна на графітовий олівець приємно здивує.

Для покупки виберіть бажаний товар і заповніть всі поля у формі замовлення. Забрати графітовий олівець можна самостійно або замовивши доставку кур'єром, поштою. Співробітник магазину обов'язково уточнить всі деталі та максимально швидко зробить відправку замовлення.

На сайті за доступною ціною купити графітний олівець можна для кожного співробітника або дитині у школу. До вашої уваги тільки якісний товар від перевіреного виробника. Інтернет-магазин «Стікер» пропонує не тільки графітні олівці купити, але і гумки, точила, папір, папки та інші канцелярські товари на всі випадки життя.

Олівці графітні

Сортування
Відображати:
Олівець чорнографітний НВ, Axent

-+

Олівець чорнографітний НВ, Axent

-+

Олівець чорнографітний "Flowers", Zibi

-+

Олівець чорнографітний 1500 2B, KOH-I-NOOR

-+

Олівець чорнографітний HB METALLIC, Buromax

-+

Олівець чорнографітний 1500 4B, KOH-I-NOOR

-+

Олівець чорнографітний 1500 8B, KOH-I-NOOR

-+

Показано з 1 по 16 з 71 (всього 5 сторінок)