У 21 столітті сучасний офіс неможливо уявити без техніки. Найбільшу частку апаратури формують друковані агрегати, які потребують заправку паперами. Для керівників встає складне питання: де купити папір для факсу, щоб задовольнити бажанням вартості, якості паперового носія.

Інтернет-магазин "Стікер" здатний виконати це завдання і представляє величезний вибір, низьку ціну та чудовий сервіс роботи з клієнтами.

Серед різноманіття варіантів ви зможете легко замовити факсимільний папір, а також інші рулонні, листові комплекти паперу. В наявності на складі увесь необхідний папір: для каси, принтерів, плотерних апаратів та факсів.

Купити папір для факсу високої якості

На сайті представлено папір для факсів в Україні, який по праву має гідне місце серед аналогічної продукції. Товар для роботи офісу продається від провідних брендів, чий товар є найкращим, перевірений часом. Папір характеризується наступними властивостями:

  • Стійкість на розрив - навіть при різних зламаннях пристроїв не відбувається псування листів, їх поривів, завдяки чому брендовий факсовий папір в Києві дуже затребуваний;
  • Щільність - відбиток фарби не перезнімається на зворотний бік, не розтікається, робить зображення чітким і естетично-діловим;
  • Білизна - оптимальний відтінок паперу відповідає діловим параметрам, не псує зорове сприйняття при читанні надрукованій інформації;
  • Вартість - найприйнятніший папір для факсів, ціна його немає накруток, бо доставляється без допомоги посередників.

Чому папір для факсу від інтернет-магазину «Стікер»?

Продавці магазину "Стікер" з турботою підходять до будь-якого замовника: допоможуть рекомендацією, порадять матеріал в залежності від виду пристрою, розрахують, скільки коштує факсовий папір і нададуть найвигідніший варіант.

Вирішивши тут купити рулон для факсу, він буде доставлений клієнтові в будь-яке місто!

Папір для факсу

Сортування
Відображати:
Факс-папір 210мм*21м, Buromax

-+

Факс-папір 210мм*21м, Buromax

BM2802

Цiна: 98.00 грн.

Факс-папір 210мм*25м, Buromax

-+

Факс-папір 210мм*25м, Buromax

BM2800

Цiна: 112.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)